یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 02:02 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

  معاون اداری مالی شهرداری تبریز گفت :تمرکز زدایی در مجموعه شهرداری تبریز بعنوان یکی از برنامه های محوری سال 94 در جهت تسریع و تسهیل امور به اجرا گذاشته می شود.

 

به گزارش آی نیوز اکبر آقامحمدی با اشاره به اهمیت چابکی و پویایی سازمانهای تابعه و مناطق شهرداری تبریز افزود: نکته متمایز اجرای موفق پروژه های عمرانی امسال نسبت به سالهای گذشته سرعت عمل، کیفیت و دقت انجام پروژه هاست .
وی افزود پروژه هایی که عمداتاً طی دو سال انجام گرفت در عرض کمتر از یکسال و حتی 8 ماه به بهره برداری رسیده است.
 وی با اشاره به اینکه استقبال شهروندان از این روند به خاطر ارج نهادن و ارزش گذاشتن به وقت مردم و جلوگیری از اتلاف هزینه ها افزود: برای تسهیل در امور عمرانی و ادامه این روند مثبت، ساز و کارهای اداری و مالی در نظر گرفته شده است به تمرکز زدایی از مرکز یکی از این راهکارهاست
وی در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: در بحث استقبال از بهار بایستی طوری عمل شود که شیرینی اجرای کارهای عمرانی  با انجام خدمات رسانی اعم از خدمات محله ای ، گلکاری و احیای فضای سبز این روند را در کام شهروندان دوچندان کند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386