دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 11:48 ب ظ - 01(Jan) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که سال 93 سالی توام با موفقیت در تمام بخش‌ها برای این استان بود، افزود: ان‌شاءالله سال 94 نیز با اجرای برنامه‌های مصوب به ویژه سند تدبیر توسعه، سال شکوفایی استان خواهد بود.

 دکتر اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، ضمن قدردانی از تلاش‌های یک‌ساله تمامی اعضای این شورا به ویژه در جریان تدوین و تصویب سند تدبیر توسعه استان، خاطرنشان کرد: این سند زیربنای توسعه استان بود که در راستای اقتصاد مقاومتی تدوین شد.
وی با اشاره به سیاست‌های استان در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری، اظهار داشت: استقبال از سرمایه‌گذاران، رویکرد فعلی استان است و از هر سرمایه‌گذاری که در چارچوب قانون فعالیت کند بدون محدودیت حمایت می‌کنیم.
جبارزاده با تاکید بر رعایت ضوابط قانونی از سوی سرمایه‌گذاران، گفت: امروز آن‌چه باید بین ما و ارباب رجوع اعم از سرمایه‌گذاران و سایر قشرها حاکم باشد قوانین و مقررات است و هر چه قانون را رعایت کنیم و سرمایه‌گذاران را به این سمت هدایت کنیم در نهایت به سود آنان خواهد بود.
وی افزود: ساخت و ساز یا فعالیت غیرمجاز با این قصد که مسوولان در مقابل عمل انجام شده قرار گیرند روش درستی نیست و ما مجاز نیستیم به خاطر منفعت یک نفر از حقوق مردم کوتاه بیاییم.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین آزادراه تبریز- تهران را محور توسعه صنعتی استان عنوان کرد و از مسوولان ذیربط استان خواست به دلیل آماده بودن زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در این محور، سرمایه‌گذاری‌ها را به این سمت هدایت کنند.
وی همچنین با اشاره به طرح جامع توسعه گردشگری روستای تاریخی کندوان، تاکید کرد: رعایت الزامات میراث فرهنگی در این طرح ضروری است و با توجه به این که بحث ثبت جهانی این روستا مطرح است، لذا حضور یک مشاور خارجی در کنار مشاوران داخلی این طرح می‌تواند مفید باشد.
در این نشست گزارش نظارتی پروژه‌های عمرانی استان ارایه شد و 12 مورد از مصوبات کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان با موافقت اعضای شورای برنامه‌ریزی به تصویب رسید.
همچنین کلیات مطالعات طرح جامع توسعه گردشگری روستای کندوان پس از توضیحات شرکت مشاور و بحث و بررسی اعضای جلسه تصویب شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386