جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 01:23 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 2691

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان طی ماه‌های آینده انجام و تا مهرماه اعلام خواهد شد.دولت با وجود تمام محدودیت‌ها به‌دنبال حل مشکلات معیشتی معلمان است و این آمادگی وجود دارد که با گشایش در امور، بتوان اعتبارات ویژه‌ای را به آموزش و پرورش تخصیص داد.

 

به گزارش مركز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، محمدباقر نوبخت با تأكيد بر اينكه معلم بيشترين اعتماد عمومي را در جامعه دارد و ما به‌عنوان دولت بايد تلاش كنيم تا در كنار اين اقبال جامعه به رفع نيازهاي معلمان توجه جدي داشته باشيم، افزود: بايد در چارچوب قانون نظام پرداخت هماهنگ اصلاحاتي را در دريافتي معلمان ايجاد كنيم. به‌رغم همه كمبود منابع با پيگيري‌هاي وزير آموزش و پرورش در سال‌هاي 92و 93بودجه تخصيصي به آموزش وپرورش قريب به 110درصد بودجه مصوب بوده و اين نشان مي‌دهد عزم دولت در كمك به نهاد تعليم و تربيت و حل مسائل معلمان جدي است.
نوبخت با اعلام اينكه درخصوص اجراي مناسب سياست ساماندهي نيروي انساني در صرفه جويي يك هزار ميليارد تومان بودجه آموزش و پرورش و افزايش فوق العاده شغل معلمان ابتدايي در سال 93از آقاي رئيس‌جمهور درخواست تشويق براي وزير آموزش و پرورش كرده‌ است، گفت: دولت علاوه بر تخصيص كامل اعتبارات مصوب به آموزش و پرورش براي اجراي نظام رتبه بندي معلمان در سال 94مبلغ يك هزار و 350ميليارد تومان و براي سال 95، سه هزار و 500ميليارد تومان درنظر گرفته ولي با وجود اين ما معتقديم بايد براي ارتقاي سطح معيشت معلمان در كنار اجراي اين طرح مهم به‌دنبال منابع جديد باشيم و اين آمادگي وجود دارد كه با گشايش در امور، بتوان اعتبارات ويژه‌اي را براي آموزش و پرورش تخصيص داد تا مشكلات اين نهاد را تا حد ممكن كاهش دهد.
وزير آموزش و پرورش نيز در اين مراسم با بيان اينكه برخي گروه‌ها با برنامه‌ريزي‌هاي خود تلاش مي‌كنند اقدامات دولت در حل مشكلات آموزش و پرورش را كمرنگ كنند، گفت: طرح رتبه بندي معلمان اقدام مهم و ارزشمند ي براي ارتقاي كيفيت‌بخشي آموزش است. من در تمام دولت‌ها به جز دولت‌هاي نهم و دهم در آموزش و پرورش بوده‌ام و به جرأت مي‌گويم هماهنگ ترين، همدل‌ترين و همراه‌ترين آموزش وپرورش پس از انقلاب در دولت تدبير و اميد بوده است.

منبع:روزنامه همشهری


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386