سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 10:14 ب ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 2691

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان طی ماه‌های آینده انجام و تا مهرماه اعلام خواهد شد.دولت با وجود تمام محدودیت‌ها به‌دنبال حل مشکلات معیشتی معلمان است و این آمادگی وجود دارد که با گشایش در امور، بتوان اعتبارات ویژه‌ای را به آموزش و پرورش تخصیص داد.

 

به گزارش مركز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، محمدباقر نوبخت با تأكيد بر اينكه معلم بيشترين اعتماد عمومي را در جامعه دارد و ما به‌عنوان دولت بايد تلاش كنيم تا در كنار اين اقبال جامعه به رفع نيازهاي معلمان توجه جدي داشته باشيم، افزود: بايد در چارچوب قانون نظام پرداخت هماهنگ اصلاحاتي را در دريافتي معلمان ايجاد كنيم. به‌رغم همه كمبود منابع با پيگيري‌هاي وزير آموزش و پرورش در سال‌هاي 92و 93بودجه تخصيصي به آموزش وپرورش قريب به 110درصد بودجه مصوب بوده و اين نشان مي‌دهد عزم دولت در كمك به نهاد تعليم و تربيت و حل مسائل معلمان جدي است.
نوبخت با اعلام اينكه درخصوص اجراي مناسب سياست ساماندهي نيروي انساني در صرفه جويي يك هزار ميليارد تومان بودجه آموزش و پرورش و افزايش فوق العاده شغل معلمان ابتدايي در سال 93از آقاي رئيس‌جمهور درخواست تشويق براي وزير آموزش و پرورش كرده‌ است، گفت: دولت علاوه بر تخصيص كامل اعتبارات مصوب به آموزش و پرورش براي اجراي نظام رتبه بندي معلمان در سال 94مبلغ يك هزار و 350ميليارد تومان و براي سال 95، سه هزار و 500ميليارد تومان درنظر گرفته ولي با وجود اين ما معتقديم بايد براي ارتقاي سطح معيشت معلمان در كنار اجراي اين طرح مهم به‌دنبال منابع جديد باشيم و اين آمادگي وجود دارد كه با گشايش در امور، بتوان اعتبارات ويژه‌اي را براي آموزش و پرورش تخصيص داد تا مشكلات اين نهاد را تا حد ممكن كاهش دهد.
وزير آموزش و پرورش نيز در اين مراسم با بيان اينكه برخي گروه‌ها با برنامه‌ريزي‌هاي خود تلاش مي‌كنند اقدامات دولت در حل مشكلات آموزش و پرورش را كمرنگ كنند، گفت: طرح رتبه بندي معلمان اقدام مهم و ارزشمند ي براي ارتقاي كيفيت‌بخشي آموزش است. من در تمام دولت‌ها به جز دولت‌هاي نهم و دهم در آموزش و پرورش بوده‌ام و به جرأت مي‌گويم هماهنگ ترين، همدل‌ترين و همراه‌ترين آموزش وپرورش پس از انقلاب در دولت تدبير و اميد بوده است.

منبع:روزنامه همشهری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386