شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 06:49 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 2770

عضو شورای شهر تبریزگفت: با توجه به نوع درگیری و تقاضای مردم تبریز از شورا، احساس می کنم که بایستی تبریز در حوزه صنعت به جایگاه قبلی خود برسد.

 

 به گزارش آی نیوز به نقل از تبریز بیدار، محمدحسین جعفری  افزود: تبریزامروز نسبت به 25 سال گذشته عقب نشینی کرده و درصد بیکاری امروز در تبریز به حدود 30 درصد رسیده است در حالیکه در مدت زمانی مشابه در سال های قبل این رقم به 2 یا 3 درصد می رسید.
 عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: وضعیت صنعت استان فرسوده شده است و نسبت بیکاری ما نیز که رابطه مستقیمی با صنعت دارد افزایش پیدا کرده است.
 جعفری اظهار داشت: ما نیز در شورای شهرمشکلات موجود در راه دولت را درک می کنیم اما بالاخره باید سیستم حمل و نقل ما که متشکل از اتوبوسرانی و مترو  و تاکسیرانی است وضعیتش بهبود یابد و در خصوص مناطق فرسوده نیز بایستی مشکلات موجود در راه وام های مربوطه برطرف گردد.
 عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز همچنین در خصوص سایر مطالباتش از هیئت دولت تصریح کرد: راه آهن تبریز – میانه و جاده تبریز – سهند بایستی احداث گردد و دریاچه ارومیه نیز آذربایجانی ها را با خطر جدی مواجه کرده که خواسته اصلی ما در این خصوص اتخاذ  تدبیرعملی از دولت تدبیروامید است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386