دوشنبه, 05 آبان 1399 ساعت 07:40 ب ظ - 10(Oct) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - - شناسه: 2771

 رئیس همایش دفاتر پیشخوان دولت اعلام کرد ارائه کارت ملی هوشمند و سلامت اصناف به دفاتر پیشخوان واگذار شد.

 

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، سومین همایش ملی دفاتر پیشخوان خدمات دولت با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد.
این همایش با رونمایی از 5 طرح ملی که شامل 1. طرح یک‌پارچه مکاتبات دولت، 2. کارت سلامت اصناف در وزارت بهداشت، 3. طرح تأییدیه تحصیلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش، 4. کارت ملی هوشمند، 5. انتقال ترافیک دفاتر پیشخوان خدمات دولت در بستر شبکه اطلاعات می‌شد همراه بود.
علیرضا فیض‌بخش رئیس سازمان مدیریت و حمل و نقل سوخت در این همایش با اشاره به اینکه دفاتر پیشخوان در سال 89 شروع به کار کرده است، گفت: این دفاتر ظرف 5 سال توسعه کمی خوبی یافته اما این موضوع همراه با تعمیق خدمات نبوده است. لذا در دو سال فعالیت دولت تدبیر و امید رویکرد تعمیق در ارائه خدمات توسط دفاتر را در دستور کار قرار دادیم و مجری درگاه دولت را کانون دفاتر پیشخوان گذاشتیم.
وی عنوان کرد: در سومین همایش نیز تمایل داشتیم تا از سه طرح رونمایی کنیم اما با توجه به اینکه میزان طرح‌های ارائه شده بالا بود تصمیم گرفتیم این میزان را به 5 طرح ارتقا دهیم که مبنای ما طرح‌های ملی و به اجرا رسیده بود.
فیض‌بخش خاطرنشان کرد: طرح یک‌پارچه مکاتبات دولت منجر به کاهش سفرهای غیرضرور می‌شود و کارت سلامت اصناف نیز که معروف به کارت بهداشت است دو میلیون تراکنش را از طریق دفاتر پیشخوان دولت داشته است.
وی بزرگترین طرح از نظر حجمی را که امروز به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد، کارت هوشمند ملی دانست و گفت: ارائه این خدمت به دفاتر واگذار شده و در سال جاری می‌تواند 16میلیون تراکنش را به خود اختصاص دهد.
به گزارش تسنیم، این پنج طرح با حضور فانی وزیر آموزش و پرورش، ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس، معاونان وزیر امور بهداشت و وزیر کشور رونمایی شد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386