یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:32 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 2823

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز، از آذربایجان به عنوان خاستگاه عالمان، ادیبان و مجاهدان یاد کرد و افزود: مردم این خطه به غیرت و شجاعت و ولایتمداری و عشق به میهن معروف هستند و در تمام مقاطع حساس از تمامیت ارضی و ارزشی کشور دفاع، و رسالت انقلابی خود را ثابت کرده‌اند.

 

آیت‌الله شبستری در دیدار عمومی رییس‌جمهور با هیئت‌دولت با بیان این مطلب ادامه داد: آذربایجان در دوره های مختلف تاریخی، از دوره مشروطه تا دوره اشغال یکساله و در ادامه، در جریان قیام 29 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاریخی خود را ایفا کرده‌اند.
امام جمعه تبریز ادامه داد: آذرباجان و مردم تبریز، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و در دوران جنگ لشگر عاشورا خط‌ شکن بوده‌است؛ این سرزمین، تا به امروز در تمام عرصه های انقلاب اسلامی پیشتاز بوده و لذا رهبر آذربایجان را سر ایران معرفی کردند
آیت‌الله شبستری با اشاره به استقبال مردم تبریز از رییس‌جمهور گفت: مردم تبریز گردآمدند تا مقدم شما را گرامی بدارند تا با شعار آذرباجان‌اویاخدی انقلابا دایاخدی، به فرمایش رهبر معظم انقلاب، در خصوص همدلی و همزبانی جامعه عمل بپوشاند.
وی اجرای طرح تحول در نظام سلامت، طرح های بیمه و همچنین مذاکرات هسته‌ای را از اقدامات مثبت دولت در عرصه سیاست داخلی و خارجی عنوان کرد.
امام جمعه تبریز با اشاره به مطالبات و خواسته های مردم از دولت گفت: احیای دریاچه ارومیه موضعی است که در روزهای آغازین تشکیل دولت مطرح شده و تا حدودی توسط مسئولین ذی‌ربط اقداماتی برای آن شده اما به لحاظ حساسیت قضیه، نیازمند دستورات موکد و تسریع در اقدامات است.
وی همچنین اتفاقات تلخ فوتبال را موجب رنجش مردم عنوان کرد و خواستار پیگیری جدی آن شد.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386