جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 10:43 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

آی نیوز: شهردار و رییس شورای اسلامی شهر تبریز، با صدور پیام مشترکی، تدوین و انتشار یادنامه آن استاد فقید و تكريم مقام علمي و ادبي و اجتماعي استاد دكتر اسماعیل رفیعیان را یک حرکت پرارج و درخشان علمی، فرهنگی و ادبی توصیف کردند .

 

به گزارش آی نیوز، به نقل از معاونت فرهنگی اجتماعی ،در پیام مشترک دکتر صادق نجفی و دکتر شهرام دبیری آمده است: نقش آذربايجان در اعتلای نام ايران كهن به دانش و فرهيختگي، بي‌بديل و چشم‌نواز است. اين ديار پاك، به عنوان تجلّی گاه غيرت و مردانگي، دين و ايمان و آگاهي و فرهنگ، همواره مغبوطِ دوستان و محسودِ دشمنان بوده است .
در ادامه با بیان این که در ميان بزرگان عرصة پارسایی و دانايي آذربایجان، نام استاد فقید دكتر اسماعیل رفیعیان بر تارك سرافرازي آذربايجان و ايران معاصر مي‌درخشد، خاطرنشان شده است: شخصيتي دانشمند كه در درازناي حيات پربار خود، يك تنه، بارِ قبيله‌اي را در عرصه دانش و ایثار بر دوش كشيد. رفیعیان بزرگ، آميزه‌ای از خردگرايي و استدلال و ذوق‌ورزي و احساس بود .
شهردار و رییس شورای اسلامی شهر تبریز همچنین در پیام خود متذکر شده است:   دكتر رفیعیان، بر مبناي باور راسخ بر اين كلام كه «عبادت به جز خدمت خلق نيست»، در ميدان عمل به قامت تمام وارد شده است . نگاهي به فعاليّت عملي و خدمات ماندگار استاد در دستگيري از خلق خدا و برداشتن سنگ حرمان از پيش پاي آنان و توسعه حریم علم و اخلاق اسلامی در جامعه، كه تجلّي زيباي آن در تاسیس و مدیریت شکوهمند دانشگاه آزاد اسلامی تبريز و اهدای گنجینه عظیم شخصی به کتابخانه ملی تبریز نمودار شده است، حديث و حكايتي زيبا از اين دعوي است كه او معتقد بود كه خدا را بايد در گوشة دل بندگانش جستجو كرد .
در پیام مشترک صادر شده،  تكريم استاد رفیعیان، تكريم دانش، فضيلت و فرزانگي خوانده و آمده است:  به نمایندگی از شهروندان فهیم تبریزی، تلاش‌هاي تمامی دست‌اندرکاران دلسوز ایده تدوین و انتشار یادنامه آن استاد فقید و تكريم مقام علمي و ادبي و اجتماعي استاد دكتر اسماعیل رفیعیان در دانشگاه تبریز و انجمن آثار و مفاخر فرهنگی را ارج مي‌نهیم و مراتب سپاس قلبي خود را از همة استادان و صاحبنظران كه با رشحات قلم خود برگ‌هاي یادنامه ایشان را زينت بخشيده‌اند اعلام مي‌كنیم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386