پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 01:30 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399


 استاندار آذربایجان‌شرقی از هدفگذاری توسعه فضای سبز تبریز به بیش از 400 هکتار طی سال 94 خبر داد.


دکتر اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته محیط زیست و تجلیل از صنایع سبز استان با اشاره به تغییر کاربری بیش از 300 هکتار از فضای سبز تبریز آن را یک خیانت نابخشودنی توصیف کرد و گفت: هم‌قسم شدیم که به هیچ وجه اجازه تغییر کاربری در فضای سبز تبریز را ندهیم.

وی افزود: تا زمانی که به عنوان خدمت‌گزار مردم در استان هستیم اجازه تکرار چنین خیانتی را نمی‌دهیم و نمی‌گذاریم فضای سبزی که متعلق به مردم و نسل‌های آینده است در اختیار منافع شخصی افرادی خاص قرار گیرد.

جبارزاده با بیان اینکه از روزهای اول ورود به استان هم‌قسم شدیم که به هیچ وجه اجازه تغییر کاربری فضای سبز تبریز را ندهیم، ادامه داد: این سیاست موجب شد در سال گذشته، 400 هکتار به فضای سبز تبریز افزوده شود که علاوه بر جبران کم‌لطفی‌های گذشته، موجب توسعه فضای سبز نیز شد.

وی با بیان اینکه هدف‌گذاری افزایش فضای سبز تبریز در سال 94 بیش از 400 هکتار است، افزود: در این راستا توسعه فضای سبز کوه عینالی که 6 هزار هکتار وسعت دارد در دستور کار است و علاوه بر آن در سطح شهر نیز ایجاد فضای سبز جدید جزو برنامه‌های شهری است.

جبارزاده با قدردانی از صنایع سبز و دوستدار محیط زیست استان، گفت: امیدواریم با همت بخش تولید و صنعت استان، تعداد چنین واحدهایی بیشتر شود و روزی را شاهد باشیم که همه واحدهای تولیدی استان دوستدار محیط زیست باشند.

وی افزود: آذربایجان شرقی شایسته این است که استانی سرسبز و خوش آب و هوا باشد و اگر در گذشته با بی‌توجهی و بی‌تدبیری مشکلاتی مانند خشک شدن دریاچه ارومیه پیش آمده امروز باید دست به دست هم دهیم و این مشکلات را حل کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386