یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:14 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

مانع اجحاف به تیم های تبریزی خواهم شد
دکتر شهرام دبیری گفت: در صورت اینکه میزبانی جام ملت های ۲۰۱۹ به ایران  واگذار شود ، تبریز می تواند میزبانی بخشی از این رقابت ها  معرفی شود.

 

دکتر شهرام دبیری که یکی از دو کاندیدای ریاست هیات فوتبال استان می باشد،  در گفت و گو با  سایت باشگاه دبیری  اظهار داشت: در صورت انتخاب شدنم به عنوان رییس هیات فوتبال استان، میزبانی تبریز در جام ملت های آسیا   جزو اهداف  و برنامه هایم  قرار خواهم گرفت.
وی افزود: اگر میزبانی جام ملت های ۲۰۱۹ به ایران واگذار شود، سعی خواهم کرد  که تبریز را نیز  در میزبانی  این رقابت ها سهیم نمایم  و  در غیر این صورت  با  تقویت زیرساخت های فوتبال تبریز و همچنین کسب امتیازات لازم  میزبانی، تبریز را کاندیدای میزبانی جام ملت های سال ۲۰۲۳ خواهم کرد.
وی در مورد اینکه آیا  تبریز  امکانات لازم برای برگزاری مهمترین رقابت های فوتبال در آسیا را دارد، خاطر نشان ساخت: مسلما امروز  نواقصاتی در فوتبال تبریز وجود دارد که می توان  با برنامه ریزی مناسب  آنها را رفع کرد، اما  تبریز مهمترین فاکتورهای میزبانی که  استادیوم استاندارد و تماشاگر می باشد را داراست و  حیف است که  با چنین تماشاگرانی  فقط در عرصه باشگاهی میزبان رقابت های آسیایی باشیم.
مانع اجحاف تیم های تبریزی خواهم شد
رییس هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز گفت: در یک دهه اخیر تیم های تبریزی همیشه مورد بی مهری فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند که بارزترین آن احجافی است که به سه تیم گسترش فولاد، ماشین سازی و شهرداری در سه دوره اخیر لیگ دسته یک اشاره کرد.
وی افزود: آنچه در این امر مسلم است نداشتن هیچ نفوذی در فدراسیون فوتبال می باشد و به راحتی حق تیم های تبریزی نادیده انگاشته شده و عملا شاهد بودیم در دادخواهی ها  وقتی حق تیم گسترش فولاد ثابت شد، هیچ اقدامی برای این تیم صورت نگرفت، در حالی که در وضعیت مشابه چند سال پیش تیم نفت آبادان بدون  حضور در لیگ دسته یک، به لیگ برتر صعود کرد.
دبیری گفت:  به نظر من باید هیات فوتبال استان تقویت شده و   به صورت علمی اداره شود و دیگر نمی توان به صورت  سنتی در فوتبال به موفقیت های گذشته دست یافت.
وی تصریح کرد: اگر بتوانم رای لازم را از مجمع کسب کنم ، در پیشرفت فوتبال استان تحول بزرگی ایجاد خواهم کرد.

دیدگاه‌ها  

yashil mashin
/ # yashil mashin 1392-05-17 09:45
سوال
خبرنگاران پیگیری کنند.
چه کسانی عضو مجمع عمومی انتخابات هئیت فوتبال هستند؟
چند نفر در سال جاری می توانند در مجمع عمومی انتخابات رای داشته باشند/
نحوه انتخابات رای دهندگان چگونه است. شائبه انتخاب رای دهندگان توسط رئیس هئیت این ظن را ایجاد می کند که رئیس هئیت می تواند به صورت 100 درصد در انتخابات اعمال نفوذ کند.
به همین دلیل بود که جعفری ثبت نام نکرد و حتی در آناج هم از این وضع انتقاد کرد.
ششگلانی در موج فوتبال گفته بود هر وقت فرگوسن بازنشسته شود من هم بازنشست می شوم. از ایشان بپرسید فرگوسن بازنشست شد شما آیا سر حرفتان هستید؟
افراد بی سواد و بی تحصص در هئیت فوتبال هستند که باعث خمود رکود و رخوت در کل فوتبال استان هستند و همواره باشگاهها با هئیت فوتبال مشکل داشته اند و اگر موفقیتی هم بوده حاصل زحمات باشگاهها بوده است.
آیا زمان آن نرسیده که در کل ترکیب فعالان دهها نفری در هئیت فوتبال آذربایجان شرقی شاهد تغییرات اساسی باشیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386