یکشنبه, 25 آذر 1397 ساعت 08:35 ب ظ - 12(Dec) 16 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مانع اجحاف به تیم های تبریزی خواهم شد
دکتر شهرام دبیری گفت: در صورت اینکه میزبانی جام ملت های ۲۰۱۹ به ایران  واگذار شود ، تبریز می تواند میزبانی بخشی از این رقابت ها  معرفی شود.

 

دکتر شهرام دبیری که یکی از دو کاندیدای ریاست هیات فوتبال استان می باشد،  در گفت و گو با  سایت باشگاه دبیری  اظهار داشت: در صورت انتخاب شدنم به عنوان رییس هیات فوتبال استان، میزبانی تبریز در جام ملت های آسیا   جزو اهداف  و برنامه هایم  قرار خواهم گرفت.
وی افزود: اگر میزبانی جام ملت های ۲۰۱۹ به ایران واگذار شود، سعی خواهم کرد  که تبریز را نیز  در میزبانی  این رقابت ها سهیم نمایم  و  در غیر این صورت  با  تقویت زیرساخت های فوتبال تبریز و همچنین کسب امتیازات لازم  میزبانی، تبریز را کاندیدای میزبانی جام ملت های سال ۲۰۲۳ خواهم کرد.
وی در مورد اینکه آیا  تبریز  امکانات لازم برای برگزاری مهمترین رقابت های فوتبال در آسیا را دارد، خاطر نشان ساخت: مسلما امروز  نواقصاتی در فوتبال تبریز وجود دارد که می توان  با برنامه ریزی مناسب  آنها را رفع کرد، اما  تبریز مهمترین فاکتورهای میزبانی که  استادیوم استاندارد و تماشاگر می باشد را داراست و  حیف است که  با چنین تماشاگرانی  فقط در عرصه باشگاهی میزبان رقابت های آسیایی باشیم.
مانع اجحاف تیم های تبریزی خواهم شد
رییس هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز گفت: در یک دهه اخیر تیم های تبریزی همیشه مورد بی مهری فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند که بارزترین آن احجافی است که به سه تیم گسترش فولاد، ماشین سازی و شهرداری در سه دوره اخیر لیگ دسته یک اشاره کرد.
وی افزود: آنچه در این امر مسلم است نداشتن هیچ نفوذی در فدراسیون فوتبال می باشد و به راحتی حق تیم های تبریزی نادیده انگاشته شده و عملا شاهد بودیم در دادخواهی ها  وقتی حق تیم گسترش فولاد ثابت شد، هیچ اقدامی برای این تیم صورت نگرفت، در حالی که در وضعیت مشابه چند سال پیش تیم نفت آبادان بدون  حضور در لیگ دسته یک، به لیگ برتر صعود کرد.
دبیری گفت:  به نظر من باید هیات فوتبال استان تقویت شده و   به صورت علمی اداره شود و دیگر نمی توان به صورت  سنتی در فوتبال به موفقیت های گذشته دست یافت.
وی تصریح کرد: اگر بتوانم رای لازم را از مجمع کسب کنم ، در پیشرفت فوتبال استان تحول بزرگی ایجاد خواهم کرد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386