جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 01:36 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

  عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: سرطان بیماری است که بر اثر عوامل مختلف از جمله ناامیدی مطلق بوجود می آید که برای مقابله با آن باید نظشاط در جامعه بیشتر شود.


به گزارش نیوز به نقل از شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر رسول درسخوان با بیان اینکه امروز در جامعه ایران با سونامی سرطان روبرو هستیم گفت: هر چند در ابتلا به سرطان عوامل مختلفی وجود دارد اما جامعه شناسان پزشکی معتقدند انسان زمانی به سرطان مبتلا می شود که به ناامیدی مطلق برسد.
وی تصریح کرد: اگر مدیران جامعه به روز قیامت اعتقاد دارند که قطعا همینگونه است اگر در بوجود آمدن این فضای ناامیدی در جامعه نقش دارند باید فردای قیامت پاسخگو باشند.
دکتر درسخوان با بیان اینکه این پاسخگویی در روز قیامت را امیرالمومنین (ع) میدانستند و برای همین بود که شب خوابشان نمی برد ابراز داشت: نیاز داریم که نشاط اجتماعی در جامعه افزایش یابد.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386