سه شنبه, 06 آبان 1399 ساعت 10:35 ق ظ - 10(Oct) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رییس مجلس امروز هم در چندین نوبت نسبت به تجمع نمایندگان در اطراف رییس جمهور تذکر داد.به گزارش انتخاب به نقل از خبر، محمدعلی نجفی وزیر آموزش و پرورش اولین وزیر پیشنهادی بود که در اظهاراتی برنامه‌های خود را برای نمایندگان تشریح و به اظهارات مخالفان پاسخ داد. بعد از وی موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی ارتباطات به بیان سخن پرداختند و محمود واعظی وزیر پیشنهادی نیز برنامه‌های خود را تشریح و از خود دفاع کرد.

حضور حسن روحانی در ساعات اولیه صحن علنی مجلس اما باز هم با تجمع نمایندگان در اطراف وی همراه شد تا آنجا که علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در چندین نوبت خواستار پراکنده شدن وکلای ملت از اطراف رییس دولت و نشستن بر صندلی‌های خود شد.

روز گذشته نیز لاریجانی در دفعات مکرر به نمایندگان خواستار حضور آنها در جایگاه خود شده بود. احمد توکلی نیز در تذکری از رییس مجلس خواسته بود به جای خواهش کردن از نمایندگان برخوردهای قانونی را اعمال کند.

لاریجانی همچنین به مزاح به نمایندگان تجمع کنندگان در اطراف حجت الاسلام روحانی گفت: من نگران جان آقای رییس جمهور هستم با این تعداد افرادی که اطراف ایشان جمع شدند، نفس هم نمی‌توانند بکشند.

 رییس مجلس همچنین در زمانی که غلامرضا کاتب نماینده گرمسار در موافقت با وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات سخن می گفت اظهار داشت: بیش از زمانی که داشتید صحبت کردید اگر در زمان غصبی صحبت کنید نتیجه عکس خواهد داشت!

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386