شنبه, 27 دی 1399 ساعت 11:24 ق ظ - 01(Jan) 16 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

  معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه 50 درصد تولید ناخالص ملی در چشم انداز 1404 باید از اقتصاد دانش بنیان تأمین شود ، دانشگاه آزاد اسلامی در همین راستا فعالیت می کند.


حجت الاسلام علی عسگری در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد دانش بنیان ، اظهار کرد: تولید فکر و نظریه پردازی محور اساسی برنامه های آموزشی این دانشگاه است.
وی با اشاره به استانی شدن مدیریت واحدهای دانشگاه آزاد درقالب طرح تجمیع و یکپارچه سازی با هدف چابک سازی بدنه دانشگاه، گفت: این طرح مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و نشانگر التزام و قانون گرایی دانشگاه آزاد اسلامی است.
سید جواد انگجی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برای رسیدن به این برهه از زمان مرهون زحمات روسای قبلی می باشد و امروز ما به سوی اولین شدن در بعد کیفی تلاش می کنیم.
وی بر شناسایی استعدادهای برتر و نخبه پروری تاکید کرد و گفت: باید از توانایی نخبگان برای حل مسائل و مشکلات جامعه استفاده شود.
کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه در راستای سند چشم انداز 1404 حرکت می کند ، گفت: تأسیس مجتمع بین الملل در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ، افتخار دیگری برای شهر اولین ها خواهد بود.
در این مراسم از زحمات 'علی رضایی' سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی تقدیر و ' سید جواد انگجی' به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی منصوب شد.
انگجی پیش از این نیز در سال های 1366 تا 1377 به مدت 11 سال مسوولیت دانشگاه آزاد اسلامی تبریز را به عهده داشته و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر نیز در مجلس شورای اسلامی بوده است .

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386