یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 11:52 ق ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

  رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) در آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی محمد خددادی مدیرعامل این خبرگزاری منصوب شد.

بر اساس این حکم، ' محمد عزیزی راد ' که پیش از این به عنوان رئیس دفتر خبرگزاری ایرنا در مسکو انجام وظیفه می کرد، به عنوان رئیس ایرنا در مرکز آذربایجان شرقی منصوب و مشغول به کار شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد معاونت خبر به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در آذربایجان شرقی تعیین می شوید.

خددادی اضافه کرده است: اطلاع رسانی از فعالیت ها و خدمات همه ارکان نظام به ویژه دولت تدبیر و امید در توسعه همه جانبه و پایدار ایران اسلامی از مهمترین وظایف ایرنا به عنوان رسانه رسمی کشور است.

وی ادامه داده است: در مسیر انجام وظایف مذکور انعکاس مشکلات مردم در خروجی های سازمان، ایجاد فرصت نقد سازنده و تضارب دیدگاه ها در مسیر توسعه و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید مورد توجه قرار بگیرد و برنامه ریزی برای تولید محصولات خبری کیفی، هدفمند و اثرگذار و تقویت سایت استانی در چارچوب اصل اعتدال و استقلال حرفه ای از اهم وظایف جنابعالی است.

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در پایان این حکم، آورده است: انتظار می رود تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه مرکز تبریز و هدایت خبری و نظارت بر عملکرد دفتر مراغه به کار گیرید.

محمد عزیزی راد متولد سال 1354 دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبائی است و پیشتر به عنوان خبرنگار و دبیر در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان فعالیت کرده است.

وی ریاست نخستین دوره خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و همچنین افزون بر یک دهه تدریس در مراکز آموزش عالی استان را در کارنامه فعالیت های رسانه ای خود دارد.

عزیزی راد، پژوهشگر برتر حوزه فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی در سال 1388 انتخاب و در چندین همایش ملی و استانی به عنوان نفر برتر برگزیده شده است.

وی به زبان های انگلیسی، آلمانی و روسی مسلط است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386