یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 04:06 ب ظ - 12(Dec) 08 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

  رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) در آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی محمد خددادی مدیرعامل این خبرگزاری منصوب شد.

بر اساس این حکم، ' محمد عزیزی راد ' که پیش از این به عنوان رئیس دفتر خبرگزاری ایرنا در مسکو انجام وظیفه می کرد، به عنوان رئیس ایرنا در مرکز آذربایجان شرقی منصوب و مشغول به کار شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد معاونت خبر به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در آذربایجان شرقی تعیین می شوید.

خددادی اضافه کرده است: اطلاع رسانی از فعالیت ها و خدمات همه ارکان نظام به ویژه دولت تدبیر و امید در توسعه همه جانبه و پایدار ایران اسلامی از مهمترین وظایف ایرنا به عنوان رسانه رسمی کشور است.

وی ادامه داده است: در مسیر انجام وظایف مذکور انعکاس مشکلات مردم در خروجی های سازمان، ایجاد فرصت نقد سازنده و تضارب دیدگاه ها در مسیر توسعه و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید مورد توجه قرار بگیرد و برنامه ریزی برای تولید محصولات خبری کیفی، هدفمند و اثرگذار و تقویت سایت استانی در چارچوب اصل اعتدال و استقلال حرفه ای از اهم وظایف جنابعالی است.

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در پایان این حکم، آورده است: انتظار می رود تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه مرکز تبریز و هدایت خبری و نظارت بر عملکرد دفتر مراغه به کار گیرید.

محمد عزیزی راد متولد سال 1354 دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبائی است و پیشتر به عنوان خبرنگار و دبیر در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان فعالیت کرده است.

وی ریاست نخستین دوره خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و همچنین افزون بر یک دهه تدریس در مراکز آموزش عالی استان را در کارنامه فعالیت های رسانه ای خود دارد.

عزیزی راد، پژوهشگر برتر حوزه فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی در سال 1388 انتخاب و در چندین همایش ملی و استانی به عنوان نفر برتر برگزیده شده است.

وی به زبان های انگلیسی، آلمانی و روسی مسلط است.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386