یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 01:52 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

  آی نیوز- استاندارآذربایجان شرقی گفت : این استان رتبه سوم امن ترین استان کشور را دراختیار دارد که بر اساس شاخص های مختلف از سوی وزارت کشور مورد ارزیابی قرارگرفته است.

اسماعیل جبارزاده روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان، افزود : براساس همین ارزیابی ها آذربایجان شرقی در زمینه اعتراضات جمعی رتبه 23، ناراضایتی های صنفی رتبه 18 و ناامنی نیز رتبه 29 کشور را در میان31 استان دارد که این وضعیت حاصل تلاش تمامی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی است.
وی اظهارکرد : هر چند به دست آوردن این مقام برای آذربایجان شرقی با توجه به شرایط جمعیتی، جغرافیایی و سیاسی دستاورد بسیار قابل توجهی است اما ما به این نیز قانع نیستیم و دوست داریم در میان برترین ها نیز برترین باشیم.
جبارزاده با بیان اینکه هم اکنون روحیه برادری و صمیمیت در میان تمامی مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی حاکم است، گفت : ما باور داریم که بسیاری از مسایل و مشکلات جامعه در فضای صمیمی و دوستی و با وحدت و اعتدال و نیز استفاده از نیروهای کارآمد و دلسوز قابل حل و فصل است.
وی ادامه داد: رمز موفقیت مسئولان نظام درگرو خدمت صادقانه به مردم است که برای دست یابی به آن باید از هرگونه مناقشات غیر ضروری پرهیز شود.
استاندارآذربایجان شرقی با اشاره به توافقات هسته ای ایران با گروه 5+1، گفت: شرایط پس از توافق بدون تردید در تاریخ ایران با عنوان نمادی از عزت و شرف ملت ایران پس از دوران دفاع مقدس یاد خواهد شد.
جبارزاده اضافه کرد: این توافق بدون رهنمودهای داهیانه مقام رهبری، مدیریت رسایت جمهوری و مقاومت و ایستادگی آحاد مردم حاصل نمی شد و این پیروزی بزرگ ایران اسلامی در عرصه دیپلماسی به دست نمی آمد.
وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی همچون دوران دفاع مقدس در دوران پس از تحریم و توافق نیز آماده استفاده از ظرفیت های اقتصادی و تجاری منطقه و کشورهای همسایه است، بر برنامه ریزی های جامع برای این دوران دراستان و اجرای سند توسعه و تدبیر تاکید کرد.
3038/ 1495

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386