جمعه, 15 اسفند 1399 ساعت 03:53 ب ظ - 03(Mar) 05 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

  آی نیوز- استاندارآذربایجان شرقی گفت : این استان رتبه سوم امن ترین استان کشور را دراختیار دارد که بر اساس شاخص های مختلف از سوی وزارت کشور مورد ارزیابی قرارگرفته است.

اسماعیل جبارزاده روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان، افزود : براساس همین ارزیابی ها آذربایجان شرقی در زمینه اعتراضات جمعی رتبه 23، ناراضایتی های صنفی رتبه 18 و ناامنی نیز رتبه 29 کشور را در میان31 استان دارد که این وضعیت حاصل تلاش تمامی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی است.
وی اظهارکرد : هر چند به دست آوردن این مقام برای آذربایجان شرقی با توجه به شرایط جمعیتی، جغرافیایی و سیاسی دستاورد بسیار قابل توجهی است اما ما به این نیز قانع نیستیم و دوست داریم در میان برترین ها نیز برترین باشیم.
جبارزاده با بیان اینکه هم اکنون روحیه برادری و صمیمیت در میان تمامی مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی حاکم است، گفت : ما باور داریم که بسیاری از مسایل و مشکلات جامعه در فضای صمیمی و دوستی و با وحدت و اعتدال و نیز استفاده از نیروهای کارآمد و دلسوز قابل حل و فصل است.
وی ادامه داد: رمز موفقیت مسئولان نظام درگرو خدمت صادقانه به مردم است که برای دست یابی به آن باید از هرگونه مناقشات غیر ضروری پرهیز شود.
استاندارآذربایجان شرقی با اشاره به توافقات هسته ای ایران با گروه 5+1، گفت: شرایط پس از توافق بدون تردید در تاریخ ایران با عنوان نمادی از عزت و شرف ملت ایران پس از دوران دفاع مقدس یاد خواهد شد.
جبارزاده اضافه کرد: این توافق بدون رهنمودهای داهیانه مقام رهبری، مدیریت رسایت جمهوری و مقاومت و ایستادگی آحاد مردم حاصل نمی شد و این پیروزی بزرگ ایران اسلامی در عرصه دیپلماسی به دست نمی آمد.
وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی همچون دوران دفاع مقدس در دوران پس از تحریم و توافق نیز آماده استفاده از ظرفیت های اقتصادی و تجاری منطقه و کشورهای همسایه است، بر برنامه ریزی های جامع برای این دوران دراستان و اجرای سند توسعه و تدبیر تاکید کرد.
3038/ 1495

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386