پنج شنبه, 22 آذر 1397 ساعت 08:59 ب ظ - 12(Dec) 13 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - - شناسه: 384

شیری آذر شهردار تبریز می شود! /شیری آذر: قویا تکذیب می کنم در این خصوص با بنده صحبتی نشده است

با آغاز به کار دوره چهارم شورای اسلامی شهر تبریز و به دنبال تعیین سرپرست برای شهرداری تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به دنبال گزینه هایی هستند تا سکان هدایت شهر و شهرداری تبریز را به دست وی بسپارند.

در حالی که پیش از این از گزینه هایی مانند بیگی، سعید محدث، محمود چمنی ، جمشید تقی زاده، فتح الهی ، آبدار، شیاری ،  و فرج قلی زاده برای شهرداری تبریز سخن به میان می آمد خبرها از قوت گرفتن احتمال انتخاب شهردار از بین اعضای شورای اسلامی شهر تبریز قوت گرفته است.

بر اساس این گزارش از حبیب شیری آذر عضو  دوره سوم و چهارم شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان محتمل ترین گزینه انتخابی از سوی شورای اسلامی شهر تبریز نام برده می شود.

شیری آذر در پاسخ به این سوال که شنیده می شود گزینه تعدادی قابل توجهی از  اعضای شورای اسلامی برای تصدی شهرداری تبریز شما می باشید اظهار داشت: تا آنجا که من اطلاع دارم اعضای شورای اسلامی شهر تبریز تا کنون وارد مصادیق انتخاب شهردار نشده اند. در مورد خودم نیز قویا تکذیب می کنم در این مورد پیشنهادی به من نشده است.

وی با اشاره به اینکه هنوز شورای شهر تبریز به صورت جدی وارد بحث انتخاب شهردار نشده است تصریح کرد: انتظار این است که همه کمک کنیم تا منتخبان مردم در فضایی آرام ، منطقی و سالم فرد مورد نظر و دلخواه خود را برای هدایت سکان مدیریت شهرداری تبریز انتخاب کنند.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به حساسیت های انتخاب شهردار برای شهر تبریز گفت: قطعا انتخاب شهردار تبریز با بررسی دقیق سوابق و توانمندی های نامزدهای مختلف توسط اعضای شورای شهر تبریز خواهد بود و در این خصوص حداکثر دقت باید لحاظ شود.

شیری آذر در پایان اظهار داشت اعضای محترم شورای شهر تبریز در حال حاضر در خصوص شاخص های انتخاب شهردار و تعریف این شاخص ها به بررسی و تدقیق می پردازند و پس از آنان انشالله شاهد انتخاب شهردار از سوی شورای کلانشهر تبریز خواهیم بود.

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386