چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 06:18 ب ظ - 11(Nov) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

بهداد سلیمی قویترین مرد وزنه برداری جهان در فاصله کمتر از دوهفته به اعزام رقابت های جهانی 2015آمریکا، زیر وزنه 262کیلوگرمی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدید شد و این دوئل جهانی را از دست داد.


به گزارش ایرنا از فدراسیون وزنه برداری بهداد سلیمی عصر دیروز و در حالی که با آمادگی بالایی تمرینات خود را دنبال می کرد،در حرکت دوضرب و پس از درخواست مجوز قرار گرفتن پشت وزنه 262کیلوگرمی از سوی سرمربی تیم ملی ، دچار آسیب شدید در ناحیه زانو شد.
رییس فدراسیون وزنه برداری و سرپرست تیم ملی به همراه رییس کمیته پزشکی بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل و پس از انجام معاینات اولیه مراحل درمان وی را بلافاصله آغاز کردند.
این حادثه اتفاقی در حالی برای جامعه وزنه برداری و ورزش ایران روی داد که همه چشم به راه طلایی شدن قویترین مردجهان در رقابتهای جهانی آمریکا و همچنین پس گرفتن عنوان قهرمانی دسته فوق سنگین جهان از روس ها بودند.
بهداد سلیمی قرار بود در دسته به اضافه 105 کیلوگرم به رقابتهای قهرمانی جهان اعزام شود.
همچنین پیش از سلیمی ، سعید محمدپور دیگر وزنه بردار پرامید کشورمان در دسته 105کیلوگرم نیز در هفته دوم لیگ از ناحیه آرنج دست به شدت آسیب دید تا یکی دیگر از ستاره های وزنه برداری ایران به همین منوال از گردونه رقابت های جهانی به اجبار کنار برود.
رقابتهای قهرمانی وزنه برداری سال 2015 جهان از 29 آبان تا هفتم آذرماه در آمریکا برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386