یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 03:00 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: حق‌وردی و حاجی‌پور به دلیل غیبت در تست آمادگی جسمانی ، فعلاً حق داوری در لیگ برتر را ندارند و از آنها استفاده نمی‌کنیم. پیش از این اصفهانیان مدعی شده بود غیبت این دو داور در تست ها موجه و با اطلاع خودش بوده است!به گزارش تابناک  فریدون اصفهانیان در مورد برگزاری کلاس‌های داوری در تهران گفت: با توجه به قوانین فیفا فقط 30 داور و 5 مدرس می‌توانستند در این کلاس حضور داشته باشند و ما هم از داوران درجه یک برای شرکت در این کلاس دعوت کردیم.
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه برخی از داوران نمی‌خواستند به دلیل سرمای هوا در تست آمادگی جسمانی شرکت کنند، خاطرنشان کرد: کسی نگفت به خاطر سرما درتست آمادگی جسمانی شرکت نمی‌کند و این موضوع صحت ندارد. با این حال چون حق‌وردی و حاجی‌پور دراین تست شرکت نکردند فعلاً از آنها در لیگ استفاده نمی‌کنیم. در مجموع این کلاس‌ها خوب است اما برگزاری آن به تنهایی نمی‌تواند باعث کم شدن اشتباهات داوری شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386