سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:57 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

به ابتکار شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز و در آستانه عید سعید نوروز و سال نو شمسی، طرح مشارکتی خدمات محله ای با همکاری شهروندان، هر روز در یک محله به انجام می رسد.


به گزارش آی نیوز به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز با اعلام این مطلب افزود: طرح ابتکاری و مشارکتی خدمات محله ای از 10 الی 29 اسفندماه در آستانه بهار و استقبال از سال نو با همکاری شهروندان، با انجام خدمات مختلف محله ای و یک برنامه ریزی منسجم هر روز در یک محله به انجام می رسد.
وی انجام این طرح ابتکاری را در چندین سرفصل خدماتی ذکر کرده و اظهار داشت: در همین راستا لکه گیری محلات به منظور سهولت عبور و مرور شهروندان، پاکسازی آبروها و کانالها برای جلوگیری از سرریز آب های حاصل از بارش های بهاره به معابر، کاشت نهال برای زیبائی هرچه بیشتر مسیرهای شهری، رفت و روب و جمع آوری نخاله های انباشته شده در معابر و... از سایر خدماتی بشمار می آید که با مشارکت و همکاری شهروندان ساکن در حوزه شهرداری منطقه دو به انجام می رسد.
شهردار منطقه دو پاکسازی و نظافت سطح حوزه این منطقه را از سایر مواردی برشمرد که در طرح مشارکتی خدمات محله ای به اجرا در می آید و تصریح کرد: شستشوی نماهای مشرف به معابر برای ایجاد جلوه های زیبای شهری به منظور غبارروبی از چهره شهر، رنگ آمیری درب های ورودی از سوی شهروندان، زیباسازی ورودی های شهر، حذف جلوه های زائد در معابر و دهها خدمات مشابه دیگری از سوی تلاشگران شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با مشارکت اهالی ساکن در حوزه این منطقه هر روز در یک محله تا انتهای روزهای پایانی سال 94 و در آستانه سال نو به انجام می رسد .
موسائی از کلیه اصناف و شهروندان ساکن در سطح حوزه این منطقه خواست به منظور استقبال شایسته از مسافرین و گردشگران کلانشهر تبریز و استقبال از روزهای زیبای بهاری و نوروز، با عوامل و دست اندکاران طرح خدمات محله ای همکاری نمایند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386