یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:48 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

مدیرعامل سازمان آرامستانها و گلزار شهدا در آستانه بهار طبیعت ستاد استقبال از نوروز در سازمان آرامستان ها و گلزار شهدای شهرداری تبریز تشکیل شد.


به گزارش آی نیوز به نقل از سازمان آرامستانها و گلزار شهدای شهرداری تبریز، فرخ جلالی مدیر عامل سازمان آرامستانها از تشکیل ستاد ویژه ای برای استقبال از نوروز 95 در این سازمان خبر داد.
فرخ جلالی گفت: این ستاد برای ارائه خدمات به زائرین قبور مطهر شهدا و مومنین در ایام نوروز 95 تشکیل شده است.
جلالی در اولین نشست اعضا این ستاد ایام نوروز را برای این سازمان حائز اهمیت دانست و اظهار کرد : در این خصوص باید به گونه ای عمل شود که تغییر چهره در سازمان گلزار شهدا کاملاً مشهود باشد و عمده فعاليت های استقبال از نوروز و مهمانان نوروزی سال95 متفاوت از سال های گذشته برگزار خواهد شد و بهار نو حال و هوای متفاوت تری خواهد داشت.
مدیر عامل سازمان گلزار شهدا در تشریح وظایف این ستاد افزود : کارهای مختلف فرهنگی از جمله : برپایی سفره هفت سین با الهام از فرهنگ شهید و شهادت، برپایی نمایشگاه عکس از عملکرد سازمان گلزار شهدا ، برگزاری مراسم با شکوه لحظه تحویل سال با عنوان " سال نو درجوار شهیدان " ، برگزاری برنامه پنج شنبه و جمعه آخر سال، برپایی ایستگاه های صلواتی جهت پذیرایی از زائرین و تعویض رویه ی مربوط به تصاویر گرانقدر شهدا کارهای عمرانی و خدماتی از جمله : کاشت گل لاله و گل های نوروزی ، افزایش محوطه فضای سبز ، کاشت نهال ، هرس بهاره ،نصب گلدان در مناطق مختلف ،  رنگ آمیزی جداول ، تعمیر جداول شکسته ، لکه گیری آسفالت معابر ، احداث پارکینگ های موقت ، شست شوی معابر و نرده ها و باکس های زباله ، تنظیف کلی سازمان ،امحا دیوار نویسی ها ، تشکیل مراکز اطلاع رسانی و ایجاد سرویس ایاب و ذهاب رایگان داخل سازمان  را از جمله وظایف پیش بینی شده برای این ستاد دانست.
همچنین وی با اشاره به حضور حجم بالای زائرین در پنج شنبه و جمعه آخر سال و لحظه تحویل سال تأکید کرد : تمهیدات ترافیکی ویژه ای با هماهنگی پلیس راهور استان برای سهولت تردد زائرین ، انجام پذیرفته است.
این ستاد از 20 اسفند تا 15 فروردین فعال خواهد بود. شهروندان عزیز می توانند نکته نظرات و پیشنهادات خود را با روابط عمومی سازمان گلزار شهدا ، مستقر در گلزار شهدای وادی رحمت مطرح نمایند.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386