سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:31 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 5142

با آغاز هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی ایران و الهلال عربستان نخستین مصاف فوتبالی دو کشور پس از مناقشه اخیر را برگزار خواهند کرد.به گزارش ایسنا، هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود که تیم‌های ایرانی در این هفته باید با نمایندگان عربستان دیدار کنند. دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان همواره پر از تنش بوده و پس از مناقشه دو کشور بر سر مسائل سیاسی و ادامه‌دار شدن آن در ورزش دیدارهای نمایندگان دو کشور حساس‌تر از همیشه شده است.

الهلال عربستان – تراکتورسازی ایران، سه‌شنبه ساعت 18:35، استادیوم ثانی بن جاسم دوحه

پس از تصمیم AFC مبنی بر برگزاری بازی نمایندگان دو کشور در کشوری بی‌طرف باشگاه الهلال، امارات را میزبان بازی‌های خود در نظر گرفته است.
در حال حاضر تراکتورسازی بهترین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و توانسته از 4 دیدار گذشته خود سه پیروزی و یک تساوی را به دست بیاورد و با 9 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد. الهلال نیز عملکرد خوبی را در 4 بازی گذشته خود داشته و با 2 پیروزی و 2 تساوی در فاصله یک امتیازی تراکتورسازی در رتبه دوم قرار دارد و پیروزی هر کدام از دو تیم منجر به صعود به مرحله بعد خواهد شد.
تراکتورسازی پس از اتمام نیم فصل دوم روند صعودی را پیموده و نشان داده بازیکنان و مربیان این تیم شناخت متقابلی از یکدیگر پیدا کرده‌اند اما الهلال هم از قدرت‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود و حریفی خطرناک خواهد بود.
این دیدار را باید نخستین مصاف فوتبالی دو کشور پس از مناقشه‌های اخیر دانست و موفقیت تراکتور ضمن اینکه صعود این تیم به مرحله حذفی را برای نخستین بار تضمین می‌کند، روحیه سپاهان و ذوب آهن دو نماینده دیگر ایران مقابل نمایندگان عربستان را هم افزایش خواهد داد.
دو نماینده دیگر ایران نیز روز چهارشنبه به میدان خواهند رفت که برنامه این دو بازی به این شرح است:

الاتحاد عربستان – سپاهان ایران، ساعت 19، استادیوم جاسم بن حمد دوحه

ذوب آهن ایران – النصر عربستان، ساعت 20:30، استادیوم سلطان قابوس مسقط


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386