پنج شنبه, 03 بهمن 1398 ساعت 08:10 ب ظ - 01(Jan) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - - شناسه: 5262

مهدی تاج با کسب اکثریت آرا ریاست فدراسیون فوتبال را به دست آورد. نایب رییس فدراسیون فوتبال حالا به عنوان رییس فدارسیون فوتبال فعالیت خواهد کرد. مصطفی آجورلو با 15 و عزیزمحمدی با 6 رای دررتبه های بعدی انتخابات قرار گرفتند.به نظر می رسد مهدی تاج با چنین رایی حمایت کامل کفاشیان را داشته است و به همین دلیل به راحتی به ریاست رسید.


مهدی تاج به مدت 4 سال ریاست فدراسیون فوتبال را به عهده خواهد داشت. از نکات مهمی که در مورد ریاست مهدی تاج وجود دارد انتخاب دبیرکل جدید برای فدراسیون فوتبال و زاویه ای است که با صداوسیما دارد. مهدی تاج در شایعات مطرح شده محمدرضا ساکت را به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال در ذهن دارد و احتمال فعالیت اسلامیان به عنوان نایب رییس در کنارش زیاد است.
اویکی از مدیران فدراسیون فوتبال است که مدت ها به حمایت از تیم های اصفهانی توسط تیم های پایتخت متهم شده بود. حضور او در کنار اسلامیان در فدراسیون فوتبال شایعاتی در مورد باند اصفهانی ها در فدراسیون فوتبال بوجودآورده بود که حالا به نظر می رسد شائبه های بیشتری در این مورد مطرح شود. علی الخصوص اگر ساکت به دبیرکلی فدراسیون فوتبال برسد.
ازنکات مهم در مورد مهدی تاج زاویه اش با صداوسیمادر مورد خصوصی کردن فوتبال است. او در دوران نیابت رییسی اش بارها در مورد عدم پخش مسابقات فوتبال از تلویزیون نظر داده بود.
روابط مهدی تاج با کارلوس کی روش روابط خوبی است و تیم ملی را تهدید نمی کند. رییس جدید فدراسیون فوتبال در حالی به این سمت رسیده است که به نظر می رسد از حمایت کامل علی کفاشیان برخوردار بوده.
رییس سابق فدراسیون فوتبال با مدل مدیریتی اش رای کامل مجمع را در اختیار داشت و همه می دانستند که حکم نهایی فدراسیون به دست او به امضا خواهد رسید. رای اکثریت مجمع فدراسیون فوتبال به مهدی تاج عملا از هماهنگی کامل او و علی کفاشیان خبر می دهد که امید است این هماهنگی به نتیجه گرفتن فدراسیون فوتبال در دوره جدید منجر شود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386