جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:33 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 همزمان با نیمه شعبان جشن صعود تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر در مجموعه ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد. با حضور شهردار تبریز، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، تماشاگران ماشین سازی تبریز و جمعی دیگر از مسئولان، همزمان با نیمه شعبان مراسمجشن صعود تیم ماشین سازی تبریز به لیگ برتر در زمین چمن شهرداری تبریز برگزار شد.
در این جشن که با حضور بیشتر مسئولان استان آذربایجان‌شرقی، بازیکنان و کادر فنی ماشین‌سازی و علاقه‌مندان به این تیم برگزار شد، از سرود رسمی ماشین‌سازی نیز رونمایی شد.
همچنین پیشکسوتان ماشین سازی تبریز با اهدای حلقه گل به شهردار کلانشهر تبریز از حمایت ها و تلاش های دکتر صادق نجفی تقدیر کردند.
علاوه بر رو نمایی از سرود رسمی تیم ماشین سازی تبریز اهدای مدال به مجموعه بازیکنان و کادر فنی ماشین‌سازی و انجام مراسم آتش‌بازی، از دیگر بخش‌های این جشن بود.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386