پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 01:25 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در عیادت از ' بیوک صباغ ' پیشکسوت و پدر فوتبال تبریز که در بستر بیماری است، گفت: خدمات و تلاش های بی وقفه و ماندگار وی در فوتبال تبریز هرگز فراموش نخواهد شد.

شهرام دبیری روز سه شنبه در این عیادت، رسیدن به رکوردهای صباغ برای فوتبالیست‌های امروزی را غیرممکن دانست و افزود: صباغ از پیشکسوتانی است که هم در دوران بازیکنی قهرمانی ‌های متعددی برای فوتبال تبریز به ارمغان آورد و هم در دوران مربیگری تیم منتخب آذربایجان ‌شرقی را به مقام دوم ایران رساند.
وی اظهار کرد: صباغ علاوه بر توانایی های فنی و عملی در فوتبال، به لحاظ اخلاق و معرفت نیز سرآمد مربیان ورزشی و فوتبال تبریز بوده و شاگردان زیادی را هم به فوتبال کشور معرفی کرده است.
دبیری، ابراز امیدواری کرد صباغ هر چه سریع تر سلامتی خود را بازیابد و شاهد حضور پیشکسوت فوتبال تبریز در محافل ورزشی باشیم.
وی، آمادگی خود و مجموعه پزشکی‌ دبیری را برای هرگونه همکاری در جهت تسریع بهبود بیوک صباغ اعلام کرد.
' بیوک صباغ ' متولد سال 1315 در تبریز جزء نخستین فوتبالیست های آذربایجان است که در دهه 1340 به عنوان اولین بازیکن شهرستانی به تیم ملی دعوت شد و سال ها به عنوان بازیکن و مربی در خدمت تیم های مختلف تبریز بوده است.
وی صاحب 10 عنوان اول تا سوم فوتبال ایران در دوران بازیکنی بوده و در دوران مربیگری نیز کارنامه موفقی را همراه با تیم های تراکتورسازی، ماشین سازی و منتخب آذربایجان شرقی در لیگ قدس داشته است.
پدر فوتبال تبریز از حدود 2 ماه قبل با انجام 2 عمل جراحی، از ناراحتی دستگاه گوارشی رنج می برد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386