سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:09 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه اجحاف در حق پرویز هادی عیان است، گفت: در اولین جلسه علنی آتی مجلس شورای اسلامی با طرح سوال از وزیر کشور در خصوص تضییع حق پهلوان کشتی کشورمان آقای گودرزی را به چالش خواهم کشید.

به گزارش آی نیوز ازتابناک ، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی امروز پس از برگزاری نشستی با پرویز هادی در گفت‌وگویی، با اشاره به برگزاری جلسه هفته پیش برخی از نمایندگان آذربایجان با معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و یکی از کارشناسان داوری کشتی، گفت: توضیحات آقای امیررضا خادم در آن جلسه به هیچ وجه قابل قبول نبود.


 وی با بیان اینکه در آن جلسه پس از استماع سخنان آقای پرویز هادی، کارشناس حاضر در جلسه بر موضوع اجحاف صورت گرفته در حق هادی صحه گذاشت، اضافه کرد: مقرر شده بود جهت پیگیری موضوع و احقاق حق این پهلوان نامدار جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار گردد که این امر نیز محقق نشد.

 نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه براساس مصوبه فدارسیون کشتی سهمیه المپیک در تورنمت ارمنستان بایستی مشخص می‌شد، ولی کارشناسان بر برگزاری مسابقه مجدد تاکید کرده‌اند، گفت: ما اعتراضی در این مورد نداریم ولی خواستار برگزاری مسابقه در شرایطی عادلانه بودیم که این اتفاق نیفتاد.

 وی با بیان اینکه مانع تداوم اجحاف در حق پهلوان کشتی تبریز خواهیم شد، گفت: متاسفانه چون مردم آذربایجان سهل‌انگاری‌های صورت گرفته پس از اتفاقات بازی جنجالی تراکتور و نفت را فراموش نکرده‌اند به قضاوت مسوولان ورزش کشور اطمینان ندارند.

 علیرضابیگی با یادآوری سخنان رئیس جمهور در ورزشگاه تختی تبریز که خطاب به مردم گفته بود «هیچ‌کس نمی‌تواند با احساسات مردم بزرگ ایران آن هم مردم آذربایجان و تبریز بزرگ بازی کند و اگر کسی در حادثه اخیر مقصر باشد تردید نکنید که دولت با همه توان برای تنبیه او ایستادگی خواهد کرد»، افزود: مردم قضاوت و عملکرد مسولان را پس از آن رخداد شاهد بودند، بنابراین نخواهیم گذاشت واقعه بازی تراکتور و نفت این بار در صحنه کشتی تکرار شود.

 براساس این گزارش، پرویز هادی کشتی گیر نامدار کشورمان به روند انتخاب اعضای تیم ملی کشتی آزاد جهت انتخاب کشتی‌گیر سنگین وزن اعزامی به المپیک 2016 ریو، به دلیل نادیده گرفتن نتایج تورنمنت ارمنستان و برگزاری مسابقه انتخابی در شرایطی نابرابر شدیدا معترض است.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386