سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 02:44 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

پرتغال در ضدحملات اش وحشتناک بود و در دقیقه 109 و در حالی که بازی می رفت که به پنالتی ها نزدیک شود ادر با یک شوت زیبا پرتغال را جلو انداخت و در نهایت قهرمان کرد.
تیم ملی پرتغال قهرمان یورو 2016 فرانسه شد. در فینال مسابقات که یک شنبه برگزار شد تیم ملی پرتغال با گل دقیقه 109 ادر فرانسه را شکست داد و به قهرمانی جام ملت های اروپا رسید.

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

به گزارش عصرایران ، در فینال جام ملت های اروپا که در سنت دنیس پاریس برگزار می شد دو تیم پرتغال و فرانسه رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. فرانسه ای که از قسمت مشکل و سخت جدول آمده بود و آلمان را حذف کرده بود و پرتغالی که با 5 مساوی به ولز رسیده بود و پس از شکست این تیم مقابل فرانسه قرار می گرفت.

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

شکست آلمان توسط فرانسوی ها آن هم با نتیجه 2-0 تصوری ویژه از فینال به نمایش می گذاشت. تصوری از فرانسه هجومی در برابر پرتغالی که قدرت دفاع در برابر این مدل از بازی را نخواهد داشت. تصوری که درست هم ا زآب درآمد و فرانسوی ها طوفانی شروع کردند.

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

آنها با حملات پی در پی به دنبال گلزدن در همان ابتدای بازی بودند. تلاشی که با کیفیت بالای دروازه بان پرتغال و البته بدشانسی فرانسوی ها بی نتیجه ماند. شاید 20 دقیقه ابتدای بازی تنها دقایقی بود که فرانسه به عنوان یک میزبان لایق قهرمانی ظاهر شد. آنها حملات متعددی داشتند که البته به نتیجه هم نرسید.

مهمترین اتفاق بازی اما نه در حملات فرانسه که در ضدحملات پرتغال رخ داد. رونالدو در ضدحمله صاحب توپ شد ودر حال چرخش به سمت دروازه فرانسه بود که توسط پایت زمین گیر شد. او بیرون رفت و تحت مداوا هم قرار گرفت اما زانویش توان ادامه کار نداشت و با اشک های غیرقابل کنترل زمین مسابقه را ترک کرد.

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

خروج رونالدو اما به جای اینکه کارفرانسه را راحت تر کند کارآنها راسخت تر کرد و دیگر هیچ وقت در طول زمان های مانده نتوانستند مانند زمان حضور رونالدو حمله کنند.نیمه اول مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.

پرتغال 1 - 0 فرانسه / تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد

در نیمه دوم فرانسه همچنان سودای گل زدن داشت. پرتغال بدون ستاره اش بود و آنها میزبان مسابقه . فرانسوی ها در این نیمه موقعیت های قابل ذکری داشتند اما موفق به استفاده نشدند. آنها در نیمه اول وقت های اضافه و نیمه دوم اش هم موقعیت های بسیار خوبی داشتند که دوتایشان را هم به تیر کوبیدند اما گلی نزدند.

در مقابل اما پرتغال در ضدحملات اش وحشتناک بود و در دقیقه 109 و در حالی که بازی می رفت که به پنالتی ها نزدیک شود ادر با یک شوت زیبا پرتغال را جلو انداخت و قهرمان کرد. فرانسوی ها پس از گل تلاش زیادی برای جبران کردند اما عملا موفق نشدندگل خورده را جبران کنند و مقابل تماشاگران خودی جشن قهرمانی پرتغال را نظاره کردند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386