شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 07:56 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 استاندار آذربایجان شرقی در آیین بهره برداری از نخستین واحد تولید آب اکسیژنه کشور گفت: بی نیازی از واردات این محصول گامی در راستای اقتصاد مقاومتی و از نتایج برجام است.
اسماعیل جبارزاده روز جمعه در این آیین که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهارکرد: بهره برداری از این واحد تولیدی با امضای برنامه جامع مشترک و امکان واردات کاتالیت ممکن شده است.
وی با اشاره به ظرفیت های داروسازی استان آذربایجان شرقی و وجود شرکت هایی همچون زهروای و شهید قاضی، خواستار اجرای طرح های توسعه واحدهای داروسازی این استان شد.
وی با اشاره به اینکه در سند توسعه استان به صنعت داروسازی توجه ویژه ای شده است، گفت: آماده حمایت از راه اندازی شرکت های دپوی دارو در استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی هستیم.
جبارزاده در بخش دیگری از سخنان خود از همراهی شهرداری تبریز به واسطه واگذاری زمین مورد نیاز احداث بیمارستان تامین اجتماعی در شهرک خاوران قدردانی و خاطرنشان کرد: کارشناسان با ایجاد این بیمارستان در شهر جدید سهند موافقت نکردند و برای این شهر جدید ایجاد پلی کلینیک در نظر گرفته شده است.
استاندار آذربایجان شرقی اظهارامیدواری کرد: این پلی کلینیک هم با همکاری تامین اجتماعی ایجاد شود.
ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنرانی خود در این آیین موافقت خود را با افزایش دو برابری ظرفیت تولید شرکت داروسازی قاضی در تبریز اعلام کرد.
به گزارش ایرنا با راه اندازی نخستین واحد تولید آب اکسیژنه در محدوده شهرستان بستان آباد علاوه بر اینکه از واردات این محصول بی نیاز می شویم امکان صادرات سالانه 5 هزار تن به خارج از کشور را خواهیم داشت.
مدیر عامل شرکت فرایند گستر تامین با اشاره به اینکه هیدورژن به عنوان ماده اولیه این واحد تولیدی از شرکت کلرپارس تامین می شود ، اظهارکرد: ظرفیت تولید سالانه این واحد 20 هزار تن و نیاز داخل 15 هزار تن است که تامین آن 10 میلیون دلار ارزبری داشت.
منوچهر فرهنگ دوست از تقاضای موجود برای آب اکسیژنه تولیدی این شرکت از طرف کشور قزاقستان خبرداد و افزود: درصدد همکاری با ارمنستان هم هستیم.
وی اشتغال زایی مستقیم این واحد تولیدی را 100 نفر اعلام کرد و افزود: برای یکهزار و 500 نفر در صنایع پایین دستی ایجاد اشتغال می کند.
فرهنگ دوست با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این واحد از سال 1391 شروع شده است، گفت: 90 درصد کار در دو سال گذشته انجام شده است.
بر اساس این گزارش، آب اکسیژنه در صنایع غذایی ، داروسازی و پتروشمی کاربرد دارد.
امروز همچنین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان شرقی عملیات اجرایی بیمارستان 327 تختخوابی تامین اجتماعی در شهرک خاوران شروع شد.
این بیمارستان با سرمایه گذاری 100 میلیون یورویی اتریشی ها به صورت فاینانس احداث می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386