شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 02:53 ب ظ - 06(Jun) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز با بیان این‌که در سال‌های اخیر، شاهد همگرایی ویژه بین بخش های سلامت و شهرداری تبریز بوده‌ایم، گفت: طرح سنجش عدالت در سلامت، ایده مهمی است که برنامه‌ریزان حوزه سلامت و عوامل اجرایی را از اطلاعات و داده‌های عملیاتی برخوردار خواهد ساخت.

 دکتر صادق نجفی در مراسم آغاز طرح سنجش عدالت در سلامت شهر، اظهار داشت: این طرح، پس از تفکیک در حوزه‌ها و محلات مختلف، وارد فازهای عملیاتی خواهد شد و نقش مهمی در افزایش دقت نیازهای حوزه سلامت خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ورود  شهرداری به حوزه محلات و توزیع متوازن اقدامات فرهنگی، حایز اهمیت است.

شهردار تبریز متذکر شد: با ورود شهرداری‌ها به حوزه‌های مهم اجتماعی و فرهنگی، توسعه خانه‌های سلامت به عنوان یکی از ضرورت‌های مهم این حوزه، مورد توجه قرار گرفت.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: خانه‌های سلامت در  مناطق مختلف، موضوعات مهم آموزش شهروندی و فرهنگ‌سازی‌های لازم را مورد توجه قرار داده است.

وی افزود: البته هنوز تا رسیدن به شاخص‌های لازم فاصله‌هایی داریم و سعی داریم با افزایش شمار مراکز سلامت، از این فاصله بکاهیم.

شهردار تبریز اظهار داشت: پیشگیری، همواره مقدم بر درمان است و از حیث هزینه‌های روحی، مالی و جسمی، صرفه بیشتری دارد.

وی تاکید کرد: از شهروندان انتظار می‌رود با مشارکت دقیق و مسئولانه خود، در اجرای موفق این طرح مهم سهیم باشند.


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

توصیه‌های یک‌ساله‌ رهبر انقلاب خطاب به مسئولان

رهبر معظم انقلاب اسلامی  در یکسال گذشته توصیه‌های مهمی درباره موضوعات مهم به مسئولان نظام بیان کردند که خط حزب‌الله در ایام عید سعید فطر اقدام به انتشار این توصیه‌ها...

تأثیر شیر مادر بر هوش کودک چقدر است؟

مطالعات درباره تاثیر شیر مادر بر هوش کودک پیش از این نشان داده بود تغذیه با شیر مادر باعث افزایش بهره هوشی فرزند می شود که در بزرگسالی حدود ۳۰...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386