شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 04:08 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان خانه ملت از انتخاب زهرا احمدی پور به عنوان معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدردانی کرد و گفت: این انتخاب زمینه ساز افزایش اعتماد زنان به دولت است.


زهرا ساعی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نامه چندی پیش فراکسیون زنان به رییس جمهوری درباره بکارگیری زنان در معاونت های مختلف وزارتخانه ها، اظهار کرد: حسن انتخاب دکتر روحانی و ارزش گذاری وی به نامه این فراکسیون، زمینه ساز ارتقا اعتماد عمومی زنان به دولت خواهد بود و ما نیز این انتخاب را بسیار ارزنده تلقی می کنیم.
وی افزود: توانمندی زنان در عرصه های مختلف بارها به اثبات رسیده و باید با اعتماد به آنان زمینه فعالیت و ظهور زنان را در بخش های مختلف ایجاد کرد.
وی با اشاره به موفقیت زنان در عرصه های ورزشی، علمی، فرهنگی، هنری و غیره، عنوان کرد: زنان در بسیاری از حوزه ها موفق عمل کرده اند که نمونه های این موفقیت را می توان در هر زمینه ای مشاهده کرد.
ساعی با اشاره به سابقه موفق احمدی پور، ابراز کرد: انتخاب یک زن در کسوت مهمی چون معاونت رییس جمهوری قطعا به نفع این سازمان و ارتقای جایگاه آن خواهد بود و بنده به عنوان عضوی از فراکسیون زنان نسبت به این انتخاب قدردانم.
رئیس جمهوری روز گذشته در حکمی خانم زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.
'زهرا احمدی پور' دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه ‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
او مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال‌های 1376 تا 1382 و معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال‌های 1382 تا 1384 را در کارنامه خود دارد.
احمدی پور همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386