یکشنبه, 04 آبان 1399 ساعت 09:23 ق ظ - 10(Oct) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شاخص‌ها نشان می‌دهند که بی‌ثباتی سیاسی در ۳۹ کشور جهان در ۱۲ ماه گذشته بدتر شده است و این مورد درباره برزیل که میزبان بازی‌های المپیک بود قابل توجه بوده است.

سرویس بین‌الملل- از درگیری در خاورمیانه و افزایش مرگ و میر ناشی از حملات تروریستی در سال ۲۰۱۶ میلادی کمتر می‌توان انتظار چندکشور واقعا در صلح به‌سر می‌برند؟/صلح‌آمیزترین کشور+اسامیداشت که کشوری در آرامش به سر ببرد.

روزنامه «ایندیپندنت» با انتشار فهرستی با توجه به شاخص صلح جهانی منتشر شده توسط موسسه اقصاد و صلح، تنها ده کشوری که به طور کامل در صلح به سر می‌برند را معرفی کرده است:

۱-بوتسوانا

۲-شیلی

۳-کاستاریکا

۴-ژاپن

۵-موریس

۶-پانام

۷-قطر

۸-سوئیس

۹- اروگوئه

۱۰-ویتنام

بنیانگذار این موسسه اظهار کرده است که در میان کشورهای مورد بررسی از نظر میزان صلح، کشورهای خاورمیانه در پایین‌ترین رتبه قرار داشته‌اند. شاخص‌ها نشان می‌دهند که بی‌ثباتی سیاسی در ۳۹ کشور جهان در ۱۲ ماه گذشته بدتر شده است و این مورد درباره برزیل که میزبان بازی‌های المپیک بود قابل توجه بوده است. در این بررسی ایسلند بار دیگر صلح‌آمیزترین کشور جهان شناخته شد و پس از آن دانمارک، اتریش، نیوزیلند و پرتغال قرار دارند. سوریه در این ارزیابی کمترین میزان صلح را دارا می باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386