شنبه, 18 ارديبهشت 1400 ساعت 09:20 ب ظ - 05(May) 08 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ سیاوش علیفام در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و ویلادر سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور كار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به سارق حرفه ای سابقه دار مظنون شدند.

علیفام تاکید کرد: پس از انجام تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان؛ از دست داشتن این فرد در سرقت ها، با هماهنگی مقام قضائی سارق دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های به عمل آمده، متهم به 10 فقره سرقت از قبیل سرقت لب تاب، رایانه، تلویزیون، سرویس طلا، النگو، انگشتر، پمپ آب، سنگ فرز و جاروبرقی به ارزش80 میلیون ریال اعتراف کرد که با تشكیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسکو از دستگیری سارق و کشف دو دستگاه خودروی سرقتی در شهر جدید سهند خبر داد.

سرگرد محمد نعمتی در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر وقوع دو فقره سرقت خودرو در شهر جدید سهند شهرستان اسکو، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: رئیس کلانتری 12 سهند، در حین گشت زنی در سطح شهر، یکی از خودروهای را در یکی از خیابان ها مشاهده و بلافاصله آن را توقیف و راننده را دستگیر کرد.

نعمتی افزود: متهم در بازجویی های علمی به سرقت دو دستگاه خودرو اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان گفت: مالکان وسایل نقلیه بایستی ضمن تجهیز خودرو  خود به وسایل هشدار دهنده و ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان و ... با رعایت مواردی چون عدم پارک خودرو در نقاط تاریک و خلوت، از وقوع این گونه سرقت ها پیشگیری کرده و در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک ، بلافاصله مراتب را از طریق شماره تلفن110 به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسکو از کشف کالای قاچاق خارجی به ارزش تقریبی 80 میلیون ریال خبر داد.

سرگرد محمد نعمتی در تشریح این خبر گفت: اکیپ گشت کلانتری ایلخچی در حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی وانت مزدا مشکوک و آن را جهت بررسی متوقف کرد.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو، مقادیری کالای قاچاق خارجی شامل یک دستگاه لباسشویی، یک دستگاه جارو برقی ، ده دستگاه اتو ، یک دستگاه ماکروفر، دو دستگاه تلویزیون و ... همگی به ارزش تقریبی 80 میلیون ریال کشف و راننده را دستگیر کردند.

نعمتی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضائی معرفی شد،افزود: نیروی انتظامی بصورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه خبر در زمینه قاچاق از طریق تلفن 110،می باشد.

فرمانده انتظامی بناب از کشف 240هزار نخ سیگار قاچاق خارجی خبر داد.

سرهنگ رمضان الهوردیان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق بوسیله یک دستگاه پژو 405در محور های مواصلاتی این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی خودروی مورد نظر را در محور اعلامی شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه توقیف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودروی توقیفی تعداد 240هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مارکهای مختلف کشف شد؛ برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی کالای مکشوفه 800میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی بناب در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از كشف انواع البسه خارجی قاچاق خبر داد.

سرهنگ فریدون حیدری گفت: به دنبال مبارزه جدی و بی امان با پدیده شوم قاچاق و حمایت از تولیدکنندگان داخلی کشوردر سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل"، طرح های مختلف انتظامی و اجتماعی در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این راستا ماموران فرماندهی انتظامی بخش صوفیان در حین کنترل و بازرسی خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به سه دستگاه خودروی سورای  مشکوک که دربازرسی از این خودروها 3000 عدد انواع البسه خارجی کشف و ضبط شد.

حیدری با بیان اینكه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را 400 میلیون ریال اعلام کرده‌اند، تصریح کرد: در این راستا سه نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386