چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 11:57 ب ظ - 04(Apr) 14 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر از عملکرد مسئولان اجرایی در حادثه تلخ قطار تبریز مشهد انتقاد کرد.

شهاب الدین بیمقدار اظهار داشت : مسئولان اجرایی باید در شناخت خواسته های مردم آذربایجان دقت بیشتری به خرج دهند.

وی با اشاره به اینکه از همان لحظات اولیه حادثه پیگیر مسائل مربوط به حادثه بوده است افزود: طریقه ی عمل مسئولان امداد و بدتر از آن مسئولان راه آهن و هماهنگی خطوط از نظر مردم آذربایجان نمره مردودی گرفتند.

بیمقدار با اشاره به سابقه ی چنین حوادثی افزود: با وجود سابقه ی چنین حادثه ای دیگر قابل قبول نیست که مسئولان حتی راه بررسی مشکل را ندانند و سردرگم عمل کنند. با گذشت ساعتها از زمان حادثه متأسفانه همچنان پاسخ مناسبی از مسئولان امر نشنیده ایم و تاسف بار تر اینکه در زمان حادثه نیز امداد رسانی ساعتها به طول انجامیده و کلیه مسئولان و مجریان سردرگم و بلاتکلیف عمل کرده اند.

وی ضمن تشکر از نامه ی ریاست جمهوری به معاون اول و تأکید بر پیگیری امر ادامه داد: با وجود عزم جدی مسئولان رده ی اول دستگاه اجرایی کشور رده های پایین تر و مدیران و مسئولان اجرایی هم باید در انجام وظایف خود جدیت بیشری نشان دهند و تمامی مسئولان پاسخگوی خطای خود باشند؛

بیمقدار افزود: در این جهت مجلس هم از تمام ظرفیت های قانونی برای مشخص شدن ابعاد حادثه و مشخص شدن مقصرین این حادثه تلخ استفاده خواهد کرد و ما نمایندگان استان تا رسیدن به پاسخ صحیح و دلیل اصلی حادثه نخواهیم نشست. شایسته است مسئولان و مسببین حادثه به شکلی که شایسته ملت شریف آذربایجان باشد از این مردم غیور عذرخواهی کنند و به فکری برای تسکین هر چند اندک از این غم بزرگ این ملت باشند.

نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر با اشاره به بیانیه مهم رهبر انقلاب در این خصوص گفت: همانگونه که در بیانیه رهبر انقلاب در خصوص حوادث دردناک شهادت زائران در عراق و تصادف قطار آمده است ، دغدغه حل ریشه‌ای این مصائب دردناک باید اولویت مسئولان باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386