جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:35 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هرچند اعلام شده است که عامل حادثه قطار تبریز – مشهد خطای انسانی بوده است اما این مسئله نشان می دهد که مدیریت راه آهن دارای مشکل سیستمی است که خطای انسانی چنین فاجعه ای را به بار می آورد.

شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تسلیت فوت تعدادی از همشهریان در حادثه قطار تبریز به مشهد به بازماندگان و مردم شریف استان گفت: شورای شهر و شهرداری تبریز باید تمام تلاش را برای کاهش آلام خانواده های جانباختگان و مجروحان این حادثه انجام دهند.

وی همچنین با تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه تعدادی از زائرین اربعین حسینی گفت: مراسم بزرگ اربعین حماسه ای بود که نیروی اسلام و جهان تشیع را نشان داد و تلاش های مذبوهانه گروههای تروریستی هیچوقت در راه متوقف کردن حرکت روبه رشد و جلوی تشیع نتیجه نخواهد داد و شیعه و اسلام روزبروز رشد می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز همچنین سالروز شهادت امام رضا (ع)، رحلت پیامبر اعضم حضرت محمد (ص) تسلیت گفت و اظهار داشت: هفته گذشته همچنین استاد سلیم موذن زاده دار فانی را وداع گفت که این ضایعه را هم تسلیت می گوییم .

وی همچنین با تسلیت ضایعه درگذشت مرجع تقلید و عالم برجسته آیت الله موسوی اردبیلی گفت: این عالم وارسته از انقلابیون و پیشگامان انقلاب اسلامی بودند که خدمات زیادی به انقلاب و کشور کردند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386