یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 09:18 ب ظ - 01(Jan) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیر خانه مطبوعات استان آذربایجان‌شرقی بر ضرورت تخصصی‌تر شدن همایش وقف و رسانه و حرکت این اقدام به سمت جشنواره تخصصی وقف و رسانه تاکید کرد.

 


حمیده بردباری در نشست تخصصی وقف و رسانه، اقدام و عمل گفت: وقف یکی از مهمترین ارزش‌های اسلامی است اما باید از این مهم غافل نشویم که در حال حاضر باید سرمایه اجتماعی در این حوزه مورد غفلت واقع نشود.


وی ادامه داد: هدایت افکار و اندیشه انسان‌ها نیازمند افزایش آگاهی است و پیش شرط این مهم نیر افزایش اعتماد اجتماعی، مشارکت اجتماعی و افزایش سرمایه اجتماعی است که این مسائل در حوزه وقف و رسانه نیازمند فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی است و باید بیش از این در این بخش کار عملیاتی صورت گیرد.


مدیر خانه مطبوعات استان آذربایجان‌شرقی، برجسته کردن وقف‌های خاص و معرفی واقفان خیر اندیش را به افکار عمومی  ضروری دانست و افزود: فرهنگ وقف باید در بین بانوان و کودکان مورد توجه قرار گیرد.


بردباری، خواستار گسترش نظارت عمومی در حوزه وقف شد و گفت: شفافیت بدون شک در تمامی حوزه‌ها به افزایش سرمایه اجتماعی منجر خواهد شد و وقف نیز مستثنی از دیگر بخش ها نیست.


وی، نقش برجسته رسانه‌ها در توسعه فرهنگ وقف را نیز متذکر شد و گفت: وقف به عنوان یک ارزش همیشه مورد توجه بوده است و ارتباط سازنده اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و رسانه‌ها نیز به عنوان ارتباط دو طرفه می‌تواند در توسعه فرهنگ وقف تاثیرگذار باشد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386