سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:47 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

شهردار تبریز گفت: بودجه سال ۹۶ شهرداری تبریز، نیازهای عمرانی و اولویت های فرهنگی و اجتماعی را با نگاهی واقع‌بینانه و دقیق مورد توجه خواهد داد.





 دکتر صادق نجفی در جمع کارشناسان ستاد بودجه شهرداری تبریز، به فصل بودجه‌ریزی سال ۹۶ شهرداری تبریز اشاره کرد و افزود: در سال‌های اخیر، شاهد اقدامات چشمگیر و تحول‌آفرین در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف ملی و بین‌المللی بوده‌ایم؛ بر این اساس، به جرات می‌توان گفت شاخص‌های توسعه استان بدون توجه به نقش ویژه شهرداری تبریز کامل نیست.

وی اضافه کرد: مجموعه تجربه‌ها، مستندسازی‌ها و پژوهش‌های مرتبط با سه سال اخیر شهرداری تبریز، پشتوانه‌های ارزشمندی است که به قوام هر چه بیشتر برنامه و بودجه سال ۹۶ منجر خواهد شد.

دکتر نجفی با بیان این که خروجی برنامه و بودجه سال آینده، باید بر مبنای رفع نیازهای واقعی شهر تدوین شود، افزود: این رویکرد در صورت تنظیم زمان‌بندی‌های لازم، تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز گردشگری را نیز به همراه داشته و در خدمت برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود.

شهردار تبریز تصریح کرد: سمت و سوی این روند باید به سمت درآمدهای پایدار باشد و هزینه‌های جاری را به طرز هدفمند و اصولی، مدیریت کند.

وی حوزه‌های خدماتی را از محورهای اصلی برنامه‌و‌بودجه سال ۹۶ شهرداری تبریز خواند و افزود: آراستگی و زیبایی شهر تبریز، همواره مورد توجه گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی است؛ این جایگاه ارزشمند باید به خوبی حفظ و صیانت شود؛ از این رو، برنامه‌های زیباسازی، تنظیف و خدمات شهری، در برنامه سال آتی، چه در حوزه الزامات سازمانی و چه در خصوص تقویت ناوگان خدماتی، باید تقویت شود.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386