شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 02:45 ب ظ - 06(Jun) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز گفت: بودجه سال ۹۶ شهرداری تبریز، نیازهای عمرانی و اولویت های فرهنگی و اجتماعی را با نگاهی واقع‌بینانه و دقیق مورد توجه خواهد داد.

 دکتر صادق نجفی در جمع کارشناسان ستاد بودجه شهرداری تبریز، به فصل بودجه‌ریزی سال ۹۶ شهرداری تبریز اشاره کرد و افزود: در سال‌های اخیر، شاهد اقدامات چشمگیر و تحول‌آفرین در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف ملی و بین‌المللی بوده‌ایم؛ بر این اساس، به جرات می‌توان گفت شاخص‌های توسعه استان بدون توجه به نقش ویژه شهرداری تبریز کامل نیست.

وی اضافه کرد: مجموعه تجربه‌ها، مستندسازی‌ها و پژوهش‌های مرتبط با سه سال اخیر شهرداری تبریز، پشتوانه‌های ارزشمندی است که به قوام هر چه بیشتر برنامه و بودجه سال ۹۶ منجر خواهد شد.

دکتر نجفی با بیان این که خروجی برنامه و بودجه سال آینده، باید بر مبنای رفع نیازهای واقعی شهر تدوین شود، افزود: این رویکرد در صورت تنظیم زمان‌بندی‌های لازم، تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز گردشگری را نیز به همراه داشته و در خدمت برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود.

شهردار تبریز تصریح کرد: سمت و سوی این روند باید به سمت درآمدهای پایدار باشد و هزینه‌های جاری را به طرز هدفمند و اصولی، مدیریت کند.

وی حوزه‌های خدماتی را از محورهای اصلی برنامه‌و‌بودجه سال ۹۶ شهرداری تبریز خواند و افزود: آراستگی و زیبایی شهر تبریز، همواره مورد توجه گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی است؛ این جایگاه ارزشمند باید به خوبی حفظ و صیانت شود؛ از این رو، برنامه‌های زیباسازی، تنظیف و خدمات شهری، در برنامه سال آتی، چه در حوزه الزامات سازمانی و چه در خصوص تقویت ناوگان خدماتی، باید تقویت شود.


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

توصیه‌های یک‌ساله‌ رهبر انقلاب خطاب به مسئولان

رهبر معظم انقلاب اسلامی  در یکسال گذشته توصیه‌های مهمی درباره موضوعات مهم به مسئولان نظام بیان کردند که خط حزب‌الله در ایام عید سعید فطر اقدام به انتشار این توصیه‌ها...

تأثیر شیر مادر بر هوش کودک چقدر است؟

مطالعات درباره تاثیر شیر مادر بر هوش کودک پیش از این نشان داده بود تغذیه با شیر مادر باعث افزایش بهره هوشی فرزند می شود که در بزرگسالی حدود ۳۰...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386