دوشنبه, 05 آبان 1399 ساعت 05:16 ق ظ - 10(Oct) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

یک کارشناس صنعت ماشین ابزار کشور اظهار داشت: امکان ایجاد کسب و کار برای 10 هزار نفر در گروه ماشین سازی تبریز وجود دارد.

 

مهندس عبداله عبدالهی از کارشناسان باتجربه صنعت ماشین افزار کشور در این خصوص اظهارمی دارد:مجموعه عظیم صنعتی ماشین سازی تبریز باتوجه به وجود زیرساختهای لازمه دراین گروه امکان ایجاد کسب وکار درآمدزا برای ده هزارنفر همشهریان وجوانانمان را دارد.

 

عبدالهی با اشاره به ادامه بروکراسی ها و شبهات مسولان جهت واگذاری کارخانه ماشین سازی تبریز می گوید: این امکان تنها با یک سرمایه گذاری نه چندان زیاد وجود دارد و گروه شستا بهترین گزینه برای این واگذاری است.

 

این کارشناس صنعتی با انتقاد از تعلل بوجود آمده در تعیین وضعیت ماشین سازی تبریز می گوید: هر روز تعلل در واگذاری این صنعت مهم با توجه به سیاستهای سرمایه گذاری شستا فرصت سوزی خواهدبود.

 

مهندس عبداله عبدالهی با تاکید بر اینکه گروه ماشین سازی تبریز توانایی احیای تمامی صنایع کشور را دار گفت:تنها راه نجات این گروه صنعتی اجرای سیاستهای توسعه محور برای این مجموعه بوده وخریدار باید این امر را مدنظرداشته باشد.

 

عبدالهی در پایان گفت: در طول زمان14 سال عدم موفقیت سازمان خصوصی سازی برای فروش این کارخانه ،این هلدینگ گزینه مناسبی به نظر میرسد.

 

مهندس عبداله عبدالهی بیش از 20 سال در این کارخانه صنعتی به عنوان مهندس ماشین ابزار مشغول خدمت به عالم صنعت بوده است.

دیدگاه‌ها  

Guest
+2/ # Guest 1395-11-19 18:26
دوست عزیز شرکت مذکور تقریباً با 700 نفر کارکنان با کلی مشکل مواجه هست و حتی قادر به درآوردن حقوق کارکنان خود نیست( استهلاک و پیری خطوط تولید ؛ عدم نقدینگی و...) چطور ادعا داری که امکان اشتغال زایی برای 10000 نفر در آنشرکت میسر می باشد. می دانی برای اشتغال رقم ادعایی چقدر نقدینگی نیاز میباشد؟لااقل ای کاش طرحی می دادی که امکان گردش شرکت با 700 نفر فعلی باشد نه ادعای نشدنی؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386