پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 01:37 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز خواستار مداخله ی جدی مسئولان ذی ربط درباره ی اوضاع پیش آمده برای تیم تراکتورسازی شد.

 

 سعید حاجی زاده گفت: هیات مدیره ی باشگاه باید جلسه ی اضطراری تشکیل دهد و ضمن بررسی موضوع، راهکارهای لازم را برای مدیریت تیم در این بحران اتخاذ کند.

 

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی به مردم و هواداران تیم گفت: باشگاه توضیح دهد که درباره ی نامه ی 4 ژانویه فیفا و اخطاری که به باشگاه داده ، چه اقدامی کرده است.

 

حاجی زاده تصریح کرد: مردم باید بدانند آیا باشگاه مسئول و یا کارشناس حقوقی ندارد؟! و اگر دارد چرا این وضع پیش آمده و درباره مجازات فیفا به موقع اتخاذ تصمیم و چاره اندیشی نشد؟

 

وی افزود: همچنین باید این مساله ریشه یابی شود و مسئولان وقت و کنونی باشگاه توضیح دهند که چرا درباره ی بدهکار بودن باشگاه به یکی دو بازیکن، طوری عمل کرده اند که اکنون چنین بحرانی دامنگیر تیم شده است.

 

حاجی زاده از رسانه ها خواست در این زمینه فعال تر عمل کنند، چون مردم و هواداران حق دارند بدانند چگونه این بلا سر تیم آمده و چه کسانی در این باره مقصرند.

 

وی با اشاره به اهمیت سرنوشت تیم تراکتورسازی برای مردم، از مدیران استان و شهرستان هم خواست دراین باره ورود و با خاطیان برخورد کنند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز تاکید کرد: هیچ کس در هیچ مقامی چه در مدیریت سابق و کنونی باشگاه و چه خارج از باشگاه و ... حق ندارد با احساسات و عواطف مردم بازی کند.

دیدگاه‌ها  

علی
/ # علی 1395-11-19 23:36
اقای محترم. ...
در این شرایط تعجب اور نیست کسانی در بخش حقوقی تراکتور کار کنن که همگی فامیل مدیر عامل باشن در حالی که سواد دبیرستانی هم ندارن چه برسه به مکاتبه انگلیسی.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
سهند
/ # سهند 1395-11-19 23:42
همین کامرانی فرها (رئیس دپارتمان داوران) با اینگونه حرفهای دهنی کجی گونه فکر می کنند زرنگ اند و فکر می کنند می توانند عوام فریبی کنند همین افراد بشدت برای کشور عزیزمان ایران مضرند با این حرفها بنوعی هواداران تراختور را تحریک می کنند و در واقع همین ها با زرنگی خاص دارند در ایران تخم نفاق می کارند با این حرفهای توهین آمیز ( که ملت آذربایجان را ... فرض می کنند) افرادی مثل ایشان سفارشان ربع پهلوی را اجرا می کنند
باید مسئولین دلسوز ایران اسلامی مان اعمال و رفتار و ارتباطات این افراد را زیر نظر داشته باشند .
دیگه عالم و خاتم فهمیدند که این حیله گری و تبانی پروسه بازوندن تراختور به دست فدراسیون و کمیته داوران از بازی ماشین سازی با تراختور استارت زده شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386