یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 03:52 ق ظ - 11(Nov) 18 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز خواستار مداخله ی جدی مسئولان ذی ربط درباره ی اوضاع پیش آمده برای تیم تراکتورسازی شد.

 

 سعید حاجی زاده گفت: هیات مدیره ی باشگاه باید جلسه ی اضطراری تشکیل دهد و ضمن بررسی موضوع، راهکارهای لازم را برای مدیریت تیم در این بحران اتخاذ کند.

 

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی به مردم و هواداران تیم گفت: باشگاه توضیح دهد که درباره ی نامه ی 4 ژانویه فیفا و اخطاری که به باشگاه داده ، چه اقدامی کرده است.

 

حاجی زاده تصریح کرد: مردم باید بدانند آیا باشگاه مسئول و یا کارشناس حقوقی ندارد؟! و اگر دارد چرا این وضع پیش آمده و درباره مجازات فیفا به موقع اتخاذ تصمیم و چاره اندیشی نشد؟

 

وی افزود: همچنین باید این مساله ریشه یابی شود و مسئولان وقت و کنونی باشگاه توضیح دهند که چرا درباره ی بدهکار بودن باشگاه به یکی دو بازیکن، طوری عمل کرده اند که اکنون چنین بحرانی دامنگیر تیم شده است.

 

حاجی زاده از رسانه ها خواست در این زمینه فعال تر عمل کنند، چون مردم و هواداران حق دارند بدانند چگونه این بلا سر تیم آمده و چه کسانی در این باره مقصرند.

 

وی با اشاره به اهمیت سرنوشت تیم تراکتورسازی برای مردم، از مدیران استان و شهرستان هم خواست دراین باره ورود و با خاطیان برخورد کنند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز تاکید کرد: هیچ کس در هیچ مقامی چه در مدیریت سابق و کنونی باشگاه و چه خارج از باشگاه و ... حق ندارد با احساسات و عواطف مردم بازی کند.


نوشتن دیدگاه


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386