جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:29 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

سی‌ و هتمین راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان به ویژ‌ه در تبریز با حضور پرشور نوجوانان، جوانان و نسل سومی‌ها که رویش‌های انقلاب اسلامی هستند، همراه بود ضمن آنکه خردسالان و نوجوانان آذربایجانی با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی شکوه خاصی به این جشن داده بودند.


راهپیمایان تبریزی امروز در حالی‌که شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دادند پرچم ایران اسلامی را با افتخار بر روی دستان خود حمل کرده و با سر دادن شعارهایی بر بی‌اثر بودن تهدیدات آمریکا تاکید کردند.
 
امروز راهپیمایان با در دست گرفتن پوسترهایی با مضامین «ایرانی از تهدید نمی‌ترسد» پیام ایستادگی و شجاعت خود را به دولتمردان آمریکایی و دیگرانی که نابخردانه ایران را تهدید می‌کنند رساندند.
 
امروز مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن به شکل‌های مختلفی یاوه‌گویی‌های رییس‌جمهور آمریکا و تهدیدات او را به سخره گرفتند.

برخورد با حقو‌های نجومی به راهپیمایی 22 بهمن تبریز نیز کشیده شده و عده ای با در دست داشتن نوشته‌های خواستار برخورد مسئولان با این پدیده بودند.

مردم با در دست داشتن کاریکاتورِ ترامپ، نتانیاهو و ملک سلمان اعتراض خود را به سیاست‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود نشان دادند.

نوشته‌های «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «من انقلابی‌ام»، «جانم فدای رهبر»، «لبیک یا خامنه‌ای»، «تا آخر ایستاده‌ایم» بیش از همه به چشم می‌خورد.

 گروهی از جوانان در حاشیه‌ راهپیمایی با دوستانِ خود سلفی می‌گیرند و در صفحاتِ مجازی حضور انقلابی‌شان را به تصویر کشیدند.

استاندار آذربایجان‌شرقی به همراه وزیر نیرو در جمع مردم راهپیمایان حاضر شد.

 امیرسرتیپ سیارى، فرمانده نیروى دریایی ارتش جمهورى اسلامى ایران به جمع مردم انقلابی تبریز پیوست./فارس

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386