سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 02:42 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

 با حضور جمعی از مسئولان ارشد استانی و کشوری مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقه سراسری قوه قضاییه هم اکنون در حال برگزاری است.

به گزارش آی نیوز، مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان قوه قضاییه هم اکنون با حضور دادستان کل کشور، معاون فرهنگی قوه قضاییه، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، مدیران و مسئولان استانی، اعضای شورا و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در محل تالار لاله هتل کایا در حال برگزاری است.

مراسم فوق بعد از معرفی نفرات برگزیده چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان قوه قضاییه و سخنرانی تعدادی از مدعوین پایان خواهد یافت.

استان آذربایجان شرقی برای اولین بار میزبان چنین مسابقه‌ی ملی بود و ۲۳۳ نفر در این دوره به رقابت پرداختند که از این میان ۲۱۰ نفر متسابقین عادی و ۳۲ تَن نفرات برتر دوره‌های قبل بودند.

۱۱۶ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه بزرگ قرآنی مرد و مابقی زن بوده که در هفت رشته‌ی مفاهیم، حفظ موضوعی، قرائت، ترتیل، حفظ جزئی و حفظ کل قرآن کریم با یکدیگر رقابت کردند.

مسابقات در دو گروه سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار شد که در آن کارکنان قضایی، اداری، قضات و خانواده‌های آنان و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه اعم از سازمان ثبت، بازرسی کل کشور، زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، تعزیرات حکومتی، پزشکی قانونی، نیروهای قضایی نیروهای مسلح و شوراهای حل اختلاف شرکت داشتند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386