یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 01:07 ب ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 6193

مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی از برآورد حدود 295 میلیارد تومانی خسارت سیل اخیر در این استان خبر داد.

خلیل ساعی در گفت‌وگو با  ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سیل اخیر در استان آذربایجان شرقی خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری را به مردم، زیر ساخت‌ها و مناطق کشاورزی این استان وارد کرد.

ساعی افزود: بیشترین خسارت‌ها به شهرهای آذرشهر و عجب شیر وارد شد و طبق آخرین آمار از شمار قربانیان حدود 42 نفر در این دو شهرستان کشته شدند که تاکنون جسد 35 نفر پیدا شده و 7 نفر از قربانیان همچنان مفقود هستند.

وی تصریح کرد: کارشناسان با بررسی ها و برآوردهای صورت گرفته تاکنون خسارت وارد شده به زیر ساخت‌های چند شهرستان را ارزیابی کرده‌اند تا امیدواریم پس از تامین اعتبارات لازم کار بازسازی این مناطق هر چه سریع تر آغاز شود.

مدیرکل ستاد بحران آذربایجان شرقی در ادامه افزود: در بخش راه‌ها 25 میلیارد تومان، کشاورزی حدود 250 میلیارد تومان و در بخش مسکن حدود 20 میلیارد تومان برآورد خسارت شده است.

وی اظهار داشت: به زودی برای افراد سیل‌زده شهرستان‌های عجب شیر و آذرشهر برای هر خانواده یک کانکس جداگانه مستقر می‌شود و در کمترین زمان مسکن‌های افراد سیل زده آماده و تحویل خواهد شد.

ساعی عنوان کرد: نیروهای امدادی هلال احمر همچنان در حال کمک رسانی به سیل زدگان هستند و عده‌ای از خیرین استان نیز با مواد غذایی و مایحتاج لازم به کمک سیل زدگان شتافته اند.

وی در پایان‌ضمن تقدیر از بردباری و شکیبایی مردم مناطق سیل زده در رویارویی با این بلای طبیعی گفت: مردم سیل زده این مناطق، با نجابت و متانت مثال زدنی با این حادثه روبرو شدند و با کمک امدادگران و نجات گران برای کمک‌ به حادثه دیدگان تلاش کردند و امیدواریم با صبوری اهالی منطقه در کمترین زمان مسکن‌های آنها آماده و تحویل شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386