چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 11:53 ب ظ - 04(Apr) 14 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 6231

آی نیوز- استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفته گرامی‌داشت مقام معلم، معلمان را طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه خواند و بر پاسداشت منزلت والای آنان تأکید کرد. متن پیام دکتر اسماعیل جبارزاده به این شرح است: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت علامه‌ فقید آیت‌الله مرتضی مطهری و روز گرامی‌داشت مقام معلم، یادآور ارج و منزلت والای معلم به تأسی از مقام انبیای الهی است.

نیک می‌دانیم جامعه‌ای که اسطوره‌های فرهنگی و معنوی خود را درنیابد و مقام علم، فرهنگ و معلم را پاس ندارد جامعه‌ای تهی از ارزش‌ها و فرهنگ و تمدن ماندگار خواهد بود و به‌راستی‌که معلمان طلایه‌داران توسعه و تعالی جامعه هستند و در ارتقای سرمایه اجتماعی و ایجاد وحدت و همدلی و آرامش آن نقش بی‌بدیلی دارند و بر همه اقشار جامعه اعم از خانواده‌ها، دانش‌آموزان و مدیران است که خود را پیش‌گام پاسداشت منزلت والای ایشان بدانند.

خداوند قادر و متعال را شاکریم که به پاس دوراندیشی و اعتماد بالای ملت عزیز ایران، در چهار سال گذشته فضای اجتماعی و فرهنگی کشور مخصوصاً دستگاه تعلیم و تربیت بر مدار عقلانیت، اعتدال، امید و به دور از هرگونه جهت‌گیری‌های احساسی و شتاب‌زدگی قرار گرفت و در سایه چنین رفتار بالنده جمعی و با تلاش‌ها و مجاهدت‌های بی‌دریغ فرهنگیان عزیز در این مدت شاهد اعتلای عملکرد و کسب موفقیت‌های برجسته در عرصه‌های آموزشی، پرورشی، رفاهی و بازگشت دستگاه تعلیم و تربیت استان به جایگاه بایسته و شایسته کشوری خود بودیم که افتخاری بس بزرگ برای نظام تعلیم و تربیت در دولت تدبیر و امید به شمار می‌آید.

لازم می‌دانم ضمن قدردانی از همت والای متولیان تعلیم و تربیت، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم را بر آحاد ملت شریف و فرهنگ ‌دوست استان مخصوصاً فرهنگیان عزیز، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان تبریک بگویم و از خداوند منان سعادت و استمرار توفیقات این قشر فرهیخته و عزیز را مسألت نمایم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386