یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:59 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 6283

کاندیدای شورای شهر تبریز گفت: قانون وظایف و اختیارات مهمی برای شورای شهر تعریف کرده است که عملکرد شوراهای گذشته متناسب با این وظایف و اختیارات نیست.

دکتر عارف گوزلی با اعلام این مطلب گفت: هرچند وظایف و اختیارات شوراها در قوانین مربوطه تعریف شده است اما با این حال ما در موارد متعددی با خلاء قانونی مواجه هستیم؛ شورای شهر ما شورای شهر نیست، شورای شهرداری است و تا زمانی که لایحه مدریت شهری مصوب نشود و ما به سمت تمرکززدایی از وظایف دولت نرویم، نمی‌توانیم در همه امور شهری ورود کنیم.

 

کاندیدای انتخابات شورای شهر تبریز گفت: حیف تبریز است که با پیشینه 4 هزارساله تمدن شهری و با داشتن پتانسیل های قوی در تمامی زمینه های توسعه شهری در وضع کنونی به سر ببرد.

 

وی افزود: البته نباید منکر کارهای انجام یافته در تبریز شد اما تبریز در دهه های اخیر متناسب با شان و گذشته پر افتخار خود رشد نکرده است.

 

عارف گوزلی افزود: توجه به مقوله فرهنگ، ساخت شهر مطابق با نظر و دیدگاه شهروندان مقوله مهمی است. باید یادمان نرود که ما شهر را برای زندگی شهروندان می سازیم و در این راه نباید زندگی شهروندان را فدای توسعه شهری کنیم.

 

این استاد دانشگاه افزود: مرکز تاریخی تبریز باید مرکز جذب توریست باشد کدام شهر در دنیا می شناسید که بزرگترین بازار سرپوشیده جهان را داشته باشد چرا ما نمی توانیم از این پتانسیل عظیم برای جذب گردشگر استفاده کنیم.

 

وی افزود: مگر نمی گوییم باید به سمت درآمدهای پایدار حرکت کنیم پس چرا دستگاههای متعدد مرتبط با امور شهری کمک حال یکدیگر نیستند.

 

مدیر پیشین خانه مطبوعات آذربایجان شرقی افزود: تبریز پتانسیل جذب 2 میلیون گردشگر در سال را دارد اما باید ببینیم زیرساخت ها برای پذیرش این همه توریست در شهر آماده شده است. وظیفه شورا ورود به این مسائل هم هست. چون ورود گردشگر به ایجاد اشتغال، افزایش درآمد های پایدار شهری و افزایش درآمدهای کل شهر می انجامد.

 


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386