شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 06:30 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

آی نیوز- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی، گفت: تا این لحظه‌ی بیماری تب کریمه‌ی کنگو در استان گزارش نشده است.
  امیرحسین بهداد در خصوص آخرین وضعیت بیماری تب کریمه‌ی کنگو در استان، اظهار کرد: دامپزشکی استان در راستای اهداف پیشگیرانه، اقداماتی در جهت مقابله با بیماری تب کریمه‌ی کنگو، انجام داده که در کل کشور نمونه است.
 
وی با تاکید بر اینکه، کشتارگاه‌ی آذربایجان‌شرقی مجهز به سیستم پیش‌سردی هستند، اضافه کرد: تمامی گوشت‌های کشتارگاه‌های استان از سیبستم پیش‌سردی خارج و عرضه می‌شوند، از این‌رو مردم می‌توانند با خیال راحت گوشت‌های مهردار را مصرف کنند.
 
وی با اشاره به اینکه موردی از بیماری تب کریمه‌ی کنگو در استان گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: اگر مردم و دامداران نکات بهداشتی را رعایت کرده، گوشت‌های مورد تایید دامپزشکی را مصرف کرده و به توصیه‌ها توجه کنند، تب کریمه‌ی کنگو در استان مشاهده نخواهد شد.
 
بهداد با بیان اینکه جلسات مستمری با دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با بیماری تب کریمه‌ی کنگو برگزار می‌کنیم، یادآور شد: با توجه به اینکه فعالیت کنه‌ها در فصل تابستان بیشتر می‌شود، در نتیجه مردم و دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند باید در این راستا نکات توصیه شده را رعایت کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386