یکشنبه, 09 آذر 1399 ساعت 10:51 ب ظ - 11(Nov) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز-  معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان، از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در اوایل سال 2018 میلادی، به میزبانی تبریز خبر داد. علی آقازاده، در حاشیه دیدار با شهردار تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان به عنوان یکی از مجموعه‌های عضو در ستاد ملی تبریز 2018، تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری حوزه ورزش در برنامه‌های تبریز 2018به کار بسته‌است.

وی اضافه کرد: بر همین اساس، در سال 2018 میلادی، یعنی از اواخر سال ۹۶ و در طول سال ۹۷، میزبانی حدود ۲۰ رویداد بین‌المللی ورزشی با محوریت تبریز پیش‌بینی شده که سی‌و‌هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی، در رشته‌های کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی، از آن جمله است.

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان،  تصریح کرد: به منظور برنامه‌ریزی بهتر در تقویم ورزشی «تبریز 2018» نشست وزیر ورزش و جوانان و روسای ۵۰ فدراسیون کشور در تبریز، پیش‌بینی شده است.

آقازاده، با اشاره به این‌که نقش شهرداری تبریز در تقویت زیرساخت‌های ورزشی، از مزیت‌های مهم شهر است، گفت: در سال‌های اخیر، با توجه ویژه شهردار تبریز، شاهد دستاوردهای مهمی در تحولات عمرانی حوزه ورزش شهر تبریز بوده‌ایم که هر یک، سهم عمده‌ای در رویدادهای ورزشی تبریز 2018خواهد داشت.

وی با بیان این‌که قابلیت‌های گردشگری و ورزشی تبریز می‌تواند موتور محرک برای توسعه شهر باشد، خاطرنشان کرد: همخوانی ورزش و گردشگری در کلان‌شهرها، حایز اهمیت بوده و  به خصوص با در نظر داشتن موقعیت تبریز در سال 2018 میلادی، ضروری است.

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان،  متذکر شد: در کنار اقداماتی که اداره‌کل ورزش و جوانان انجام تدارک دیده، شهرداری تبریز نیز به خوبی مدیریت استان را در توسعه فضاهای ورزشی یاری می‌کند؛ از این رو، شاهدیم که تبریز نسبت به سایر کلان‌شهرها، از امکانات ورزشی مناسب‌تری برخوردار است.

آقازاده، اظهار امیدواری کرد تقویم ورزشی تبریز 2018، نقش اثرگذار در تقویت برنامه‌های این رویداد ملی داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386