جمعه, 14 آذر 1399 ساعت 08:01 ق ظ - 12(Dec) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز- نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی آغاز عملیات آسفالت ریزی بزرگراه اهر – تبریز تا 15 مرداد ماه خبر داد. بیت الله عبدالهی نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران شهرستان اهر گفت: طبق اعلامی که شده است، 35 کیلومتر از مسیرهای بزرگراه اهر – تبریز که احداث آنها به اتمام رسیده است امسال کار آسفالت آنها به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به پتانسیل های خوب شهرستان اهر در بخش های کشاورزی، دامداری، گردشگری و معدنی افزود: اگر در این بخش ها زیرساخت ها آماده شود و از سرمایه گذاران نیز حمایت شود تا حدودی مشکل بیکاری حل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بارش های کم در سال های اخیر و نیاز بخش کشاورزی به آب گفت: اگر با برنامه ریزی های مناسب و ارایه تسهیلات کم بهره از سوی مسئولان جهادکشاورزی، سدهای معیشتی در روستاها احداث شود و اراضی کشاورزی نیز به سیستم های نوین آبیاری تجهیز شود تا حدودی مشکل تأمین آب کشاورزی حل خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به وجود بیش از 70 هزار نفر بیمه شده و مستمری بگیر در تأمین اجتماعی شهرستان اهر گفت: متأسفانه ارایه خدمات درمانی در مرکز بهداشتی و درمانی تأمین اجتماعی شهرستان اهر در ساعات اداری می باشد که لازم است این ارایه خدمات 2 شیفته باشد و ما هم در تحقق 2 شیفته شدن آن تلاش خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به ارایه خدمات درمانی بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر به شهرستان های منطقه ارسباران و حتی مراجعه کنندگانی از استان اردبیل، راه اندازی بخش ام آر آی در راستای عدم مراجعه بیماران به مرکز استان را ضروری دانست.

عبدالهی همچنین با اشاره به فعالیت مراکز عالی در شهرستان اهر گفت: توسعه کمی و کیفی و به خصوص رشته های تحصیلی در مقاطع بالاتر و مورد نیاز جامعه در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی فعال شهرستان اهر لازم و ضروری است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386