یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:07 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 85

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی:ثبت‌نام برای شوراها به روزهای پایانی موکول نشود/ ثبت‌نام 201 نفر برای شوراها
آی نیوز: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: از ثبت‌نام‌کنندگان برای شوراهای شهر و روستا درخواست می‌کنیم که ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.


خبرگزاری فارس: ثبت‌نام برای شوراها به روزهای پایانی موکول نشود/ ثبت‌نام 201 نفر برای شوراها
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدعلی نصرتی بعد از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با بیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی از ساعت هشت صبح تا 17 عصر در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان انجام می‌گیرد، افزود: ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراها تا اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت و به داوطلبان توصیه می‌شود برای جلوگیری از ازدحام و بروز مشکلات احتمالی ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی، از ثبت‌نام 201 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در نخستین روز از مهلت ثبت‌نام در استان خبر داد و افزود: از این تعداد 162 نفر برای شوراهای روستایی و 39 نفر برای شوراهای شهر ثبت‌نام کرده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی با اشاره به مراحل برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: پس از مرحله ثبت‌نام، مدارک داوطلبان برای تایید مشخصات آنها به مراجع قانونی ارسال و این امر در مدت 10 روز انجام خواهد شد.
نصرتی ادامه داد: بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت‌های اجرایی پس از استعلام از مراجع قانونی آغاز شده و تا 28 اردیبهشت نتایج این بررسی به داوطلبان اعلام خواهد شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی، از پیش‌بینی 3 هزار و 292 شعبه اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری و 3 هزار و 460 شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان خبر داد.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386