سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:53 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

آی نیوز - نماینده مردم بناب در مجلس نسبت به وجود 6 میلیون بیکار تحصیلکرده در کشور هشدار داد.

 حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی عصر امروز در حاشیه نشست اساتید دانشگاه پیام نور مرکز بناب و در پاسخ به سئوالات اساتید حاضر در این جلسه در خصوص اقدامات انجام یافته در خصوص مسائل فرهنگی، اظهار داشت: تأسیس نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه بناب، برگزاری جلسات معارف برای مدیران شهرستان و تأمین نیازهای نرم‌افزاری مساجد از جمله اقدامات فرهنگی در سطح شهرستان بناب است.

وی با انتقاد از عدم برنامه‌ریزی در کشور، خاطر نشان کرد: کشور در اکثریت بخش‌ها از عدم برنامه‌ریزی صحیح رنج می‌برد و باید در این خصوص تدابیر لازم اندیشیده شود.

نماینده مردم بناب در مجلس از توجه جدی مجلس به موضوع بیمه بیکاری در بودجه سال آینده خبر داد و تصریح کرد: با شرایطی که حاکم است، در چند سال آینده شاهد حضور نزدیک به 6 میلیون بیکار تحصیلکرده در کشور خواهیم بود که دولت و مجلس باید تلاش کنند تا کشور را از این بحران جدی خارج کنند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: بنده همیشه از شایسته‌سالاری دفاع کرده‌ام و امروز یکی از مشکلات جدی کشور بحث شایسته‌سالاری است و بنده تا حد توان چه در شهرستان و چه در استان تلاش کرده‌ام این بحث را عملیاتی کنم.

باقری‌بنایی تأکید کرد: آنهایی که بحث بومی و غیربومی را مطرح می‌کنند، نباید انتظار داشته باشند که همشهریان آنها در شهر دیگر و یا مرکز استان صاحب مسئولیت شوند.

نماینده مردم بناب در مجلس در پایان خطاب به اساتید، اذعان داشت: شما از استوانه‌های فرهنگ‌سازی هستید، بنابراین آنهایی که صلاحیت دارند، باید روی کار بیایند.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386