پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:53 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 91

مدیر روابط عمومی شهرداری تبریز:روابط عمومی شهرداری تبریز در نمایشگاه شهرداری های کشور حضور فعال دارد
این نمایشگاه و سمینار که از امروز به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد مقدس برپا خواهد بود، در راستای تعامل، هم اندیشی و تبادل نظر مدیران و کارشناسان روابط عمومی های شهرداری های کشور برگزار می شود.

آینیوز تبریز: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز با ایجاد غرفه ای اختصاصی و نیز ارایه آخرین دستاوردها و تولیدات عملکردی خود، حضوری فعال و موثر در نخستین همایش و نمایشگاه روابط عمومی در مدیریت شهری در شهر مشهد دارد.
به گزارش ایلنا میراعتماد عمادی افزود: این نمایشگاه و سمینار که از امروز به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد مقدس برپا خواهد بود، در راستای تعامل، هم اندیشی و تبادل نظر مدیران و کارشناسان روابط عمومی های شهرداری های کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: برپایی کارگاه های آموزشی متعدد به منظور ارتقای سطح دانش مدیران و کارشناسان روابط عمومی های، ارزیابی عملکرد و اقدامات شاخص روابط عمومی ها، انتخاب، معرفی و تجلیل از برترین روابط عمومی های شهرداری های کشور و برترین غرفه های نمایشگاهی از دیگر برنامه های این رویداد علمی مدیریتی اعلام شده است.
عمادی تاکید کرد: روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز در بخش هایی چون روابط بین الملل، اطلاع رسانی و امور رسانه ها، تشریفات و مراسمات، فضاسازی و تزئین، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، انتشارات، روابط عمومی الکترونیک و رسانه های شهرداری حضوری فعال در این نمایشگاه دارد.
گفتنی است، این نمایشگاه ساعاتی دیگر و با حضور رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و نیز شهرداران شهرهای ایران اسلامی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد مقدس گشایش خواهد یافت.
همچنین این نمایشگاه بعدازظهر 30 فروردین با معرفی روابط عمومی های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386