جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 07:09 ب ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیرعامل شرگت گاز آذربایجان شرقی:
یک‌هزار و نودمین روستای آذربایجان‌شرقی از نعمت گاز بهره‌مند شد
مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان شرقی از بهره‌مندی یک‌هزار و نودمین روستای آذربایجان شرقی از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

 

ولی‌الله دینی در آیین افتتاح گازرسانی به روستای «آللو» از اتصال گاز 77 درصدی جمعیت روستاهای استان آذربایجان شرقی به شبکه گاز سراسری خبر داد و اظهار کرد: این رقم با 247 روستای در دست اجرا در اقصی نقاط استان میزان بهره‌مندی از گاز لوله‌کشی شده است که به 84 درصد افزایش می‌یابد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان میزان برخورداری روستاهای شهرستان اهر را بیش از 72 درصد اعلام کرد و افزود: این رقم تا پایان سال‌جاری به بیش از 77 درصد افزایش می‌یابد که با تلاش‌های انجام شده اداره گاز اهر و مجموعه شرکت گاز این رقم با میانگین استانی برابری خواهد کرد.

وی افزود: عملیات گازرسانی به روستای افیل که یکی از روستاهای پرجمعیت و حاشیه‌ای جنگل‌های طبیعی منطقه است آغاز شده و تا پایان سال‌جاری این روستاها نیز از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

این مقام مسئول، توسعه خدمات گازرسانی به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته استان را یکی از اولویت‌های مهم شرکت گاز استان برشمرد و افزود: در شهرستان اهر هم اکنون گازرسانی به 30 روستا در حال اجرا است که با اتمام این پروژه، در نیمه اول سال 93 میزان برخورداری از نعمت گاز به رقمی معادل 88 درصد افزایش می یابد که متوسط استانی نیز بیشتر خواهد بود.

وی به گازرسانی به اماکن مسکن مهر نیز اشاره کرد و افزود: تاکنون با تمام امکانات زیرساخت‌های اماکن مسکن مهر را آماده کرده‌ایم و هیچ محدودیتی در صدور انشعاب گاز نداریم و با اتمام هر پروژه مسکن مهر شرکت گاز آماده است در کمترین زمان ممکن نسبت به وصل انشعاب گاز اقدام کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386