جمعه, 14 آذر 1399 ساعت 08:05 ب ظ - 12(Dec) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سخنگوی شورای کلانشهر تبریز گفت: فرماندار، شهردار تبریز، رئیس شورا و معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در رابطه با اهداف توسعه حمل و نقل عمومی به چین سفر کرده‌اند.

سعید حاجی‌زاده اظهار کرد: بازدید از کارخانه آکیا که تولید کننده اتوبوس‌های شهری است و مذاکره با مدیران این مجموعه، پیگیری مفاد قرارداد با طرف چینی قطار شهری تبریز از اهداف این سفر اعلام شده است.

وی با اشاره به مفاد قرارداد با طرف چینی قطار شهری گفت: ایجاد خط تولید واگن‌های قطار شهری در تبریز از مهم‌ترین مفاد این قرارداد است که باید بعد از خرید 180 دستگاه واگن محقق شود.

حاجی‌زاده با تاکید بر اینکه متاسفانه اعضای شورای شهر به صورت مستقیم در جریان سفر هیئت تبریزی به چین قرار نگرفته‌اند، افزود: بعد از سفر این هیئت به چین از مبادی غیررسمی اطلاعات فوق‌الذکر به اعضای شورا انتقال یافته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386