چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 12:17 ق ظ - 01(Jan) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
محمدرضا پورمحمدی

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان گفت: باید ساز و کارهای تامین و توزیع اقلام اساسی شود چرا که دشمن برنامه های وسیعی برای اخلال در اقتصاد کشور دارد و مسئولان باید ضمن تبیین نقشه های دشمن برای مردم، با تدابیر مناسب از ایجاد نابسامانی ها جلوگیری کنند.


محمدرضا پورمحمدی با اشاره به سال نو و وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی افزود: به نظر می رسد که نیاز به اصلاح اساسی ساز و کارها در این زمینه داریم که نهادهای دولتی باید در این خصوص تدبیر کنند.
پورمحمدی افزود: نباید تصور کنیم که اگر یک مشکل را حل کردیم، دشمن از فشار و تهدید دست برمی دارد و باید برای شرایط پیش رو آمادگی داشته باشیم و مشکلات را پیش بینی کنیم.
در این نشست همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ضرورت شفافیت در شبکه توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی اظهار داشت: با وجود مشکلاتی که طی ماه های گذشته در عرصه اقتصادی بر تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد شده است، در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی در استان وجود ندارد.
علی جهانگیری افزود: در تزریق کالاهای اساسی به بازار در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال پیش دو تا هشت درصد افزایش اتفاق افتاده است.
وی همچنین افزود: با تشدید اقدامات نظارتی در روزهای پایانی سال، بحث نظارت به صورت جدی تر دنبال می شود و این موضوع به صورت شفاف به اطلاع عموم مردم برسد هر چند اداره کل صنعت، معدن و تجارت با محدودیت هایی در بحث نیرو و خدمات روبرو است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386