پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:56 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
محمدرضا پورمحمدی

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان گفت: باید ساز و کارهای تامین و توزیع اقلام اساسی شود چرا که دشمن برنامه های وسیعی برای اخلال در اقتصاد کشور دارد و مسئولان باید ضمن تبیین نقشه های دشمن برای مردم، با تدابیر مناسب از ایجاد نابسامانی ها جلوگیری کنند.


محمدرضا پورمحمدی با اشاره به سال نو و وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی افزود: به نظر می رسد که نیاز به اصلاح اساسی ساز و کارها در این زمینه داریم که نهادهای دولتی باید در این خصوص تدبیر کنند.
پورمحمدی افزود: نباید تصور کنیم که اگر یک مشکل را حل کردیم، دشمن از فشار و تهدید دست برمی دارد و باید برای شرایط پیش رو آمادگی داشته باشیم و مشکلات را پیش بینی کنیم.
در این نشست همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ضرورت شفافیت در شبکه توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی اظهار داشت: با وجود مشکلاتی که طی ماه های گذشته در عرصه اقتصادی بر تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد شده است، در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی در استان وجود ندارد.
علی جهانگیری افزود: در تزریق کالاهای اساسی به بازار در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال پیش دو تا هشت درصد افزایش اتفاق افتاده است.
وی همچنین افزود: با تشدید اقدامات نظارتی در روزهای پایانی سال، بحث نظارت به صورت جدی تر دنبال می شود و این موضوع به صورت شفاف به اطلاع عموم مردم برسد هر چند اداره کل صنعت، معدن و تجارت با محدودیت هایی در بحث نیرو و خدمات روبرو است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386